آموزش ارز دیجیتال

معرفی توکن ناکاموتو (NAKA) | هر آنچه از بازی جذاب Nakamoto Games باید بدانید

ناکاموتو گیمز یک اکوسیستم متمرکز بر بازی بوده که هدف آن این است که به مردم سراسر جهان این فرصت را بدهد که از طریق بازی‌های بلاک چین درآمد کسب کنند. ویژگی‌های بازی‌های مبتنی بر رمزنگاری باعث هجوم عظیم افراد علاقه‌مند جدیدی به بازی‌ها برای کسب درآمد می‌شود.
با این وجود، پیشنهاد این شکل از بازی هنوز کاملاً محدود است و قابلیت استفاده همچنان برای همه بهینه نیست.علاوه‌بر این، هنوز جایی برای توسعه‌دهندگان وجود ندارد که به عموم علاقه‌مندان به بازی‌های بلاک چین دسترسی پیدا کنند. شبکه ناکاموتو می‌خواهد این دو نیاز را با راه‌اندازی پلاتف خود برطرف کند. در ادامه به بررسی این شبکه و توکن ناکاموتو می‌پردازیم.

شبکه ناکاموتو گیمز چیست؟

ناکاموتو گیمز در حال ساخت پلتفرمی است که دو محدودیت فعلی بخش بازی برای کسب درآمد را هدف قرار می‌دهد.

اولا، به هر کسی که کیف پول رمزنگاری و اتصال اینترنت دارد، اجازه می‌دهد تا به طیف گسترده‌ای از بازی‌های بازی برای کسب درآمد دسترسی داشته باشد.

ثانیاً، یک کیت توسعه نرم‌افزار – SDK را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد تا بازی‌ها را برای کسب درآمد خود را روی پلتفرم توسعه و استقرار دهند. SDK برای توسعه‌دهندگان هم روی دسکتاپ و هم برای موبایل در دسترس خواهد بود.

تیم Nakamoto Games متشکل از متخصصان بسیار ماهر با تجربه از صنایع مختلف است. تیمی که تلاش خود را در بازارهای شرقی و غربی متمرکز خواهد کرد، توسط Chawalit Rugsasri، مدیر عامل ناکاموتو هدایت خواهد شد. او به عنوان مدیر پروژه در Sublime Solidity Inc تجربه داشته است.

با نگاهی به نقشه راه ناکاموتو گیمز، دو هدف برای آینده نزدیک بلافاصله برجسته می‌شوند. یک نقطه عطف مهم، راه اندازی توکن ناکاموتو در صرافی‌های غیرمتمرکز Uniswap و صرافی متمرکز Kucoin خواهد بود. در سه ماهه آخر سال 2021، ناکاموتو اولین بازی خود را با نام «شکار اردک» عرضه خواهد کرد.

بازای ناکاموتو گیمز

توکن ناکاموتو NAKA چیست؟

توکن ناکاموتو در اکوسیستم ناکاموتو ضروری است. این توکن چندین مورد کاربرد دارد، از جمله :

ارز درون بازی: توکن‌ NAKA به عنوان اعتبار بازی استفاده می‌شود. برای مثال، اولین بازی تیراندازی «شکار اردک» بازیکنان را ملزم به خرید مهمات با استفاده از توکن‌ ناکاموتو می‌کند.

استخرهای جایزه: توکن‌های NAKA که در بازی خرج می‌شوند، در حال سوختن هستند یا برای استخرهای جایزه هفتگی استفاده خواهند شد. گیمرهای برتری که در جدول امتیازات رتبه بالایی دارند، توسط این استخرها پاداش خواهند گرفت.

حاکمیت: توکن ناکاموتو به عنوان نشانه‌های حاکمیتی عمل می‌کنند، جایی که دارندگان توکن می‌توانند ساختار جوایز هفتگی یا سوزاندن توکن را پیشنهاد یا رأی دهند.

انگیزه: توکن ناکاموتو همچنین به عنوان مکانیزم تشویقی برای ایجاد انگیزه در توسعه‌دهندگان برای ایجاد اکوسیستم ناکاموتو عمل می‌کنند.

خرید و فروش توکن ناکاموتو

Nakamoto Games به هر کسی که کیف پول رمزنگاری دارد این امکان را می‌دهد که به طیف گسترده‌ای از بازی‌های بازی برای کسب درآمد دسترسی داشته باشد. بازی‌های ناکاموتو مجموعه‌ای از بازی‌های داخلی را راه‌اندازی می‌کند و در عین حال به توسعه‌دهندگان این فرصت را می‌دهد تا خلاقیت‌های بازی برای کسب درآمد خود را به کار گیرند. بازیکنان برای دریافت جوایز هفتگی و جوایز پرسود رقابت می‌کنند.

ناکاموتو گیمز بازی‌های جدیدی را منتشر می‌کند تا به طور مکرر از بازی‌ها کسب درآمد کند. گیمرها همیشه نسخه‌های جدیدی برای انتخاب خواهند داشت، و هرگز خسته‌کننده نمی‌شود. علاوه‌بر نسخه‌های داخلی، توسعه‌دهندگان شخص ثالث تشویق می‌شوند تا بازی‌های خود را از طریق SDK ما وصل کنند و تعداد بازی‌های راه‌اندازی شده در پلتفرم ما را افزایش دهند.

برای خرید توکن ناکاموتو شما کافی‌ است به یک صرافی معتبر مراجعه کنید. پیشنهاد ما انتخاب یک صرافی ایرانی امن مانند اریترون است. با انتخاب صرافی ایرانی شما از هرگونه بسته شدن حساب و هک و یا تحریم در امان هستید.

با استفاده از صرافی اریترون می‌توانید بدن احراز هویت معاله کرده و تبدیل ارز داشته باشید.

سخن پایانی

توکن NAKA دارای برخی ویژگی‌های کاهش تورم است. به عنوان مثال، بخشی از توکن‌های NAKA برای جایزه هفتگی و سوزاندن توکن استفاده می‌شود. با رشد پلت فرم، تقاضا برای توکن ناکاموتو افزایش خواهد یافت. همچنین چندین برنامه جایزه به جذب کاربران جدید کمک می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا