اخبار صرافی اریترون

چرا باید دلار رو آنلاین بخریم؟

خرید دلار بصورت تتر

چرا باید دلار بخریم؟

این روزها تب و تاب ویژه ای برای خرید دلار بین مردم ایجاد شده است. این موضوع باعث ایجاد صف‌های طولانی مقابل صرافی‌ها شده و خرید و فروش دلار رو به کاری سخت و پر دردسر تبدیل کرده. البته شما اگر قصد خرید دلار رو دارید نیاز به تحمل این سختی‌ها ندارید و می‌تونید خیلی راحت دلارتون رو آنلاین بخرید یا بفروشید. چطور دلار رو آنلاین خرید و فروش کنیم؟ ادامه مقاله رو بخونید تا بهتون بگیم.

خرید دلار، راحت و بدون دردسر

خرید دلار همیشه دردرسرهای خودش رو داره. صف‌های طولانی صرافی ها، نگرانی های مختلف از حمل و نگهداری دلار کاغذی، مسائل قانونی نگهداری دلار، نحوه تبدیل به ریال و نقدشوندگی و سایر موارد همیشه آدم رو نگران میکنه. پس راه حل چیه و چطور بدون دردسر دلار بخیرم؟ سوال اینجاست چرا دلار رو بصورت آنلاین یا همون تتر که معادل دلار هست نخریم؟ بدون صف، بدون ریسک نگهداری، نقدشوندگی فوری و البته نداشتن موانع قانونی برای نگهداری.

خرید دلار آنلاین (تتر)

بدون ایستادن در صف دلار بخریم

خرید تتر از طریق صرافی اریترون در کمتر از یک دقیقه امکان پذیر هست و بدون نیاز به ایستادن در صف و در هر زمان از شبانه روز میتونید خیلی سریع پولتون رو تبدیل به دلار کنید.

آیا تتر مثل سایر ارزهای دیجیتال دچار صعود یا نزول شدید قیمت میشه؟

باید بگیم به هیچ وجه. تتر در واقع بعنوان stable coin در دنیا شناخته میشه و قیمتش همیشه برابر با دلار آمریکاست. بعنوان مثال اگر ارز دیجیتال 90% هم دچار افزایش یا کاهش قیمت بشه، هیچ تغییری در قیمت تتر ایجاد نمیشه و ارزش تتر فقط با دلار آمریکا تغییر میکنه.

خرید تتر

قابلیت نقد شوندگی فوری تتر نسبت به دلار

یکی از نگرانی هایی که بعد از خرید دلار خواهید داشت، نقد شوندگی اون هست. هر زمان دلار دچار ریزش قیمت بشه شما باید دلارتون رو بفروشید. اما اگر دلار کاغذی داشته باشید باید حضوری به صرافی ها برید و مجدد در صف بایستید. تازه این امکان وجود داره که صرافی خرید دلار نداشته باشه (به علت ریزش قیمت ها) یا روز تعطیل باشه و بسته باشه. پس ممکنه چندین روز شما برای نقد کردن دلارهاتون زمان رو از دست بدید و ارزش دلار هم روز به روز کاهش پیدا بکنه. اما اگر دلار رو بصورت آنلاین و تتر داشته باشید، در هر ساعت از شبانه روز و در کمتر از یک دقیقه امکان تبدیل اون به ریال یا هر ارزی دیگه ای وجود داره.

خرید تتر در کمتر از یک دقیقه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا