ثبت نام و دریافت ۱۰۰ نات کوین
اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

سطح حمایتی بیت کوین آغاز شد | پیش بینی کف قیمتی 55 هزار دلاری BTC توسط تریدرها

تحلیل گران و تریدرها هشدار می‌دهند که احتمال کاهش قیمت بیت کوین وجود دارد و اتریوم نیز ممکن است به این اصلاح قیمتی بپیوندد.
به نظر می رسد قیمت بیت کوین (BTC) قدرت روند صعودی را در 4 نوامبر (13 آبان) کافی ندانسته، زیرا حرکات جانبی و نوسانات بازار را بیش از پیش به 60000 دلار نزدیک کرده است.

در این میان واکنشات هولدرها پیرامون خرید در کف قیمت بیت کوین در حال شکل‌گیری است. داده‌های تریدینگ ویو نشان می‌دهد که BTC/USD UTC به زیر 62000 دلار افت قیمت داشته است. این جفت ارز 24 ساعت پس از رسیدن به بالاترین قیمت محلی در سطوح بالای 64000 دلار، در نهایت به 60000 دلار در یک افت کوتاه اما قابل توجه رسید.

در حالی که برخی معتقد بودند که این پرایس اکشن و عملکرد فرصتی برای سرمایه‌گذارانی است که می خواهند قبل از صعود بیشتر به ذخیره بیت کوین خود اضافه کنند، برخی دیگر از تحلیلگران بر روی بازه‌های زمانی طولانی‌تر تمرکز کردند و می‌گویند احتمال افت به زیر سطح حمایتی بیت کوین کم است.

امکان معاملات اهرم دار و کسب سود از بازار نزولی

Rekt Capital در مورد قدرت بالای سطح حمایتی بیت کوین در 60000 دلار خاطرنشان کرد:

 آزمایش مجدد سطح حمایت نمودار BTC تا کنون برای سه هفته متوالی موفقیت آمیز بوده است.

در همین حال، یکی دیگر از تحلیلگران ارز دیجیتال در یادداشتی محتاطانه‌تر در مورد حرکات فعلی قیمت گفت:

 وضعیت دقیقاً همانطور که من انتظار داشتم به نظر می‌رسد. BTC جهش خود را به 64k کامل کرد و چرخه ETH به +4600 رسید. در حال حاضر عقب‌نشینی قیمت در حال شکل‌گیری است، باید دید که آیا واقعاً قیمت به کف می‌رسد یا خیر.کف‌سازی قیمت زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت بیت کوین تا 55 هزار دلار و قیمت اتریوم تا 3700-3800 دلار افت پیدا کند.

اگرچه ممکن است ناخوشایند به نظر برسد، ولی حرکت بیت کوین به محدوده 50000 دلاری مدت‌ها روی میز بوده است و توسط بسیاری از تحلیلگران پیش‌بینی شده است با این حال بیت کوین همچنان مسیر صعودی کلی خود را حفظ کرده و این روند را خواهد کرد.

در همین حال، لیست قیمت ارز دیجیتال نشان می‌دهد آلت‌کوین‌ها برای رسیدن به بالاترین رکوردهای جدید در یک انحراف قابل توجه از عملکرد کوتاه مدت بیت‌کوین ادامه می‌دهند.

امروز اتر (ETH) پس از ثبت دو اوج تاریخی متوالی کمی از نوسان افتاده است، در حالی که قیمت توکن SOL تحت تاثیر فشار خرید سولانا (SOL) بالاتر رفت تا از نظر عملکرد از بقیه 10 ارز دیجیتال برتر مارکت کپ سبقت بگیرد.

امکان معاملات اهرم دار بدون لیکویید شدن

قیمت پولکادات (DOT) نیز پس از تجمیع روز چهارشنبه بازگشت و به 54.55 دلار رسید تا رکورد دیگری را به ثبت برساند.

منبع: کوین تلگراف

امکان معامله بیش از ۱۱۰۰ ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا