اخبار آلت کوین هااخبار ارز دیجیتال

احتمال رشد این آلت کوین ها بعد از هاوینگ!

تنها 5 هفته تا رویداد هاوینگ بیت کوین در سال 2024 باقی مانده است؛ 3 آلت کوین اتریوم (ETH)، سولانا (SOL) و ریتیک فایننس (RETIK) بعد از هاوینگ بیت کوین احتمالا رشد چشمگیری خواهند داشت. با نزدیک شدن به تاریخ 20 آوریل 2024 (رویداد هاوینگ بیت کوین) سرمایه گذاران با اشتیاق زیادی به دنبال آلت کوین هایی هستند که احتمال رشد آنها در این دوره بیشتر است. بر اساس برخی پیش بینی ها و بررسی عملکرد ارزهای دیجیتال انتظار از این 3 آلت کوین بسیار زیاد است.

هاوینگ بیت کوین: شمارش معکوس برای نصف شدن پاداش بلاک ها در 2024

رویداد هاوینگ بیت کوین که تقریباً هر چهار سال یکبار رخ می دهد، یک نقطه عطف مهم در اکوسیستم ارزهای دیجیتال است. طی این رویداد، پاداش بلاک برای ماینرهایی که تراکنش ها را تأیید می کنند، نصف می شود. در حال حاضر، پاداش برای هر بلاک روی 6.25 بیت کوین تنظیم شده است، هاوینگ بعدی این پاداش را به 3.125 بیت کوین کاهش می دهد. این مکانیزم برای کنترل تورم و اطمینان از عرضه محدود بیت کوین طراحی شده که در نهایت ارزش آن را در طول زمان افزایش می دهد.

آیا اتریوم بعد از هاوینگ رشد چشمگیری را تجربه می کند؟

با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ، اتریوم که به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار بعد از بیت کوین شناخته می شود؛ مدام در حال رشد است. در طول هفته گذشته قیمت اتریوم با یک حرکت صعودی قوی بیش از 7.5 درصد رشد کرد. بسیاری از تحلیلگران گمان می کردند که اتریوم رشد آهسته تری خواهد داشت اما این پیش بینی مطابق با انتظار آنها پیش نرفت و اتریوم در همین جهش صعودی توانست از سطح 4000 دلار عبور کند.

اتریوم در حال آماده شدن برای یک جهش صعودی دیگر بعد از هاوینگ بیت کوین است. بسیاری از تحلیلگران  پیش بینی می کنند که بعد از رویداد هاوینگ، قیمت اتریوم می تواند تا 5000 دلار و حتی بیشتر افزایش پیدا کند. این خوش بینی در مورد اتریوم ناشی از بنیاد قوی این ارز دیجیتال است. در واقع زیر ساخت بسیار قوی شبکه، برنامه های غیر متمرکز گسترده (dApps) و پروژه های دیفای (DeFi) باعث شده تا انتظارات از این ارز دیجیتال در حین و بعد از هاوینگ خیلی زیاد باشد.

همانطور که می دانید بعد از هاوینگ، سرمایه گذاران معمولا اشتیاق زیادی برای ورود به بازار دارند که در این بین اتریوم همیشه به عنوان یک گزینه مناسب در نظر گرفته می شود.

اتریوم

سولانا سوار بر موج صعودی بعد از هاوینگ بیت کوین

در میان نوسانات اخیر بازار ارز دیجیتال، سولانا (SOL) انعطاف قابل توجهی از خود نشان داده است. اگر بخواهیم نگاهی به نمودار و تحلیل تکنیکال سولانا بیندازیم خواهیم دید که نمودار روزانه قیمت این ارز در حال تشکیل الگوی «فنجان و دسته» است که به عنوان یک الگوی صعودی در تحلیل کلاسیک شناخته می شود.

همانطور که می دانید این الگو نشان دهنده یک روند صعودی قوی است و حاکی از آماده شدن سولانا برای رسیدن به بالاترین قیمت در طول تاریخ بعد از هاوینگ می باشد. معامله گران با دقت SOL را زیر نظر دارند و اغلب تارگت خود را 250 دلار تعیین کرده اند. در حال حاضر قیمت سولانا معادل 187.95 دلار می باشد.

الگوی فنجان و دسته در کنار مقاومت سولانا در زمان ریزش بازار، شاخص های فنی قوی و چشم انداز صعودی، سرمایه گذاران را به این ارز بسیار خوش بین کرده است. به همین دلیل آنها از سولانا به عنوان آلت کوینی که بعد از هاوینگ رشد خوبی را تجربه خواهد کرد یاد می کنند.

سولانا

رشد انفجاری ریتیک فایننس بعد از هاوینگ امکان پذیر است؟

ریتیک فایننس (RETIK) اگرچه در دنیای ارز دیجیتال یک تازه وارد محسوب می شود اما به خاطر عملکرد خوب و چشم اندازهای صعودی به سرعت مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است؛ به طوری که در سال 2024 شاهد رشد فوق العاده 406.05 درصدی آن بودیم. این جهش صعودی می تواند نشان دهنده اعتماد و علاقه روز افزون سرمایه گذاران به پروژه ریتیک فایننس باشد.

پیش بینی های زیادی برای ورود ریتیک فایننس به صرافی های ارز دیجیتال وجود دارد که اگر محقق شود بسیاری از کارشناسان جهش 20 هزار درصدی را برای آن متصور هستند. سرمایه گذاران همچنان منتظر جزئیات کلیدی در مورد لیست شدن توکن ریتیک در صرافی ها و برنامه های وستینگ آن هستند. اگر این رویدادها با هاوینگ بیت کوین یکجا اتفاق بیفتد رشد بسیار خوبی را می توان برای این پروژه متصور شد.

ریتیک فایننس

نتیجه گیری: بازار در انتظار هاوینگ بیت کوین است

با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ سرمایه گذاران سبد دارایی خود را از ارزهای دیجیتال متنوعی پر می کنند و پیوسته در حال بررسی آلت کوین های مستعد بازار هستند. اتریوم، سولانا و ریتیک فایننس به عنوان مدعیان اصلی در بازار آلت کوین ها محسوب می شوند و انتظارات از آنها بعد از هاوینگ بسیار بالاست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا