تحلیل تکنیکال سولانا

ارزش کل بازار $301,261 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $161.80 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $145.46
$157.84 8,000,410 تومان 6.32

نمودار تحلیل تکنیکال سولانا

پیش بینی قیمت سولانا؛ حرکت به سمت 500 دلار

سولانا نام یکی از پروژه های موفق و شناخته شده در بازار ارزهای دیجیتال است که نسبت به رقبا از سرعت تراکنش بسیار بالاتری برخوردار است. با توجه به تحلیل تکنیکال سولانا در حال حاضر قیمت توکن این شبکه یعنی سول (SOL) در محدوده ۱۳۰ دلار قرار دارد، اما به عقیده بسیاری از کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، SOL از پتانسیل بالایی برای رشد برخوردار بوده و قیمت این توکن تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۲۰۰ دلار و تا پایان سال ۲۰۳۰ به ۶۷۲ دلار خواهد رسید.

با صعودی شدن روند کلی بازار ارزهای دیجیتال، قیمت سولانا هم موفق به تثبیت بالاتر از سطح روانی ۱۰۰ دلار شده و پس از آن با شتاب صعودی بیشتر به سمت سطوح بالا حرکت خواهد کرد. بازگشت قیمت به این سطح و تست مجدد حمایت ۱۰۰ دلار می تواند زمان مناسبی برای ورود و خرید این ارز باشد. با توجه به شتاب صعودی قیمت سولانا، توسعه این شبکه و وضعیت نمودار قیمت سولانا باید منتظر جهش قیمت این ارز دیجیتال باشیم.

حتی با در نظر گرفتن احتمال شکل گیری یک آلت سیزن جدید می توان انتظار داشت قیمت سولانا تا پایان سال تا نزدیکی سطح ۵۰۰ دلار افزایش پیدا کند. با این حال و با توجه به وضعیت فعلی بازار، سرمایه گذاران هنوز هم نمی دانند که آیا قیمت سولانا افزایش پیدا خواهد کرد و در این صورت شاهد رشد آن تا چه قیمتی خواهیم بود؟ برای پاسخ به این سوال‌ها از ابزارهای مختلفی کمک گرفته‌ایم و با بررسی و تحلیل شرایط بازار پیش بینی قیمت سولانا در طول سال‌های ۲۰۲۳ تا ۲۰ ۳۰ را آماده نموده ایم.

سولانا در یک نگاه

SOLANA نام ارز دیجیتال
SOL نماد توکن
درصد$ 122.862    +12.76 قیمت
$ 54,373,166,266.5095 ارزش بازار
$ 6,727,170,447.1148 حجم معاملات
442,552,695.1093 عرضه در گردش
260.06 دلار در 7 نوامبر 2021 سقف تاریخی
0.5052 دلار در تاریخ 12 مه 2020 کف تاریخی
125.85 دلار  بیشترین قیمت طی 24 ساعت
106.85 دلار کمترین قیمت طی 24 ساعت

 

خرید و فروش سولانا (SOL)

به دلیل شرایطی که تحریم ها برای ایرانیان رقم زده خرید و فروش سولانا از صرافی های خارجی ممکن است همراه با ریسک برای شما باشد؛ به همین دلیل بهتر است از یک صرافی آنلاین و معتبر داخلی استفاده کنید. اریترون یک صرافی معتبر داخلی است که در آن علاوه بر سولانا می توانید به معامله رمز ارزهای مختلفی بپردازید.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال سولانا برای ماه مارچ ۲۰۲۴

با توجه به تحلیل تکنیکال، این رمز ارز طی یک حرکت صعودی موفق به عبور از خط روند نزولی پیش روی خود و باز پس گیری سطح روانی ۱۰۰ دلار شد. ضمن اینکه این بازگشت صعودی از ناحیه ۸۰ دلار منجر به شکل گیری یک الگوی سر و شانه معکوس شد. 

در پی افزایش فشار خرید اکنون میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه نیز به عنوان یک حمایت مهم برای روند صعودی سولانا عمل می کند. در حال حاضر قیمت SOL در محدوده ۱۳۰ دلار قرار دارد اما وضعیت نمودار آن به گونه ای است که می توان منتظر یک اصلاح سریع تا ناحیه ۱۰۰ دلار بود. به هر حال با توجه به روند کلی فعلی مشخص است که هدف بعدی SOL حرکت به سوی سطح ۱۵۰ دلار خواهد بود.

Solana پیش بینی قیمت کف احتمالی میانگین قیمت سقف احتمالی
March 2024 $90 $120 $150

پیش بینی قیمت سولانا در سال ۲۰۲۴

به طور کلی ارز دیجیتال سولانا در سال ۲۰۲۳ عملکرد موفقی را به ثبت رساند و با وجود چالش ها و اصلاح های متعدد بازار ارزهای دیجیتال، شاهد رشد ۵۳۶ درصدی قیمت سولانا از ابتدای سال ۲۰۲۳ بود. علاوه بر این با وجود شکل گیری تقاطع طلایی در نمودار روزانه سولانا و همچنین وجود چند الگوی صعودی در نمودار این ارز باید منتظر حرکت قیمت SOL به سمت سطوح ۱۵۰ دلار و بالاتر باشیم.

در پیش بودن هاوینگ بیت کوین در ماه آوریل ۲۰۲۴ نیز می تواند باعث ایجاد جو مثبت در بازار آلت کوین ها شود. این شرایط می تواند افزایش شتاب صعودی قیمت سولانا در ماه جاری را به دنبال داشته باشد. در ضمن باید توجه داشت که با افزایش شانس ایجاد یک آلت سیزن جدید، امکان رشد چشمگیر قیمت آلت کوین ها در این بازار صعودی نیز افزایش پیدا می کند.

تداوم روند صعودی سولانا می تواند باعث ثبت قیمت های نجومی در ماه های پیش رو شود، چرا که هم سولانا و هم بسیاری از آلت کوین های دیگر از پتانسیل بسیار بالایی برای جهش قیمت برخوردار هستند. علاوه بر این، عملکرد سولانا فارغ از روند نزولی کلی بازار ارزهای دیجیتال بسیار خیره کننده بوده و نوید بخش روزهای روشن تر برای این شبکه است.

اگر سولانا با موفقیت از چالش های مربوط به بازار ارزهای دیجیتال و مسائل فنی مانند مسئله اجماع عبور کند، می توان در ادامه روند صعودی توکن SOL رسیدن به قیمت ۱۸۰ دلار در سال ۲۰۲۴ را پیش بینی کرد. اما در سوی دیگر اگر جریان صعودی این توکن متوقف شود باید منتظر افت قیمت آن تا ۹۰ دلار باشیم.

 

Solana پیش بینی قیمت کف احتمالی میانگین قیمت سقف احتمالی
2024 $90 $145 $200

پیش بینی قیمت سولانا برای سال ۲۰۲۵

شبکه سولانا می تواند با ارائه و معرفی استارت آپ های جدید بیش از قبل با سایر ارزهای دیجیتال رقابت کند. اگر عملکرد و توسعه پروژه سولانا در سال آینده بهتر از اتریوم باشد، می توان شاهد رشد فوق العاده قیمت این ارز تا ۲۵۰ دلار بود. البته نباید فراموش کرد که مقررات و قانون گذاری های جدید می توانند روی قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر گذار باشند. بنابراین باید در نظر داشت که در صورت نزولی شدن بازار و ریزش قیمت سولانا ممکن است شاهد بازگشت قیمت به سطح ۱۰۹.۹۱ دلار در سال ۲۰۲۵ باشیم.

با توجه به اهداف صعودی و نزولی احتمالی می توان سطح ۱۷۹.۹۵ دلار را به عنوان میانگین قیمت سولانا در سال ۲۰۲۵ در نظر گرفت.

 

Solana پیش بینی قیمت کف احتمالی میانگین قیمت سقف احتمالی
2025 109.91 179.95 250

پیش بینی قیمت سولانا از سال ۲۰۲۶ تا ۲۰۳۰

Solana پیش بینی قیمت کف احتمالی میانگین قیمت سقف احتمالی
2026 157.68 184.315 286.35
2027 180.61 221.615 342.61
2028 245.67 288.335 476.84
2029 308.54 356.305 524.97
2030 387.9 459.165 672.15

پیش بینی قیمت سولانا ۲۰۲۶

بر اساس تحلیل تکنیکال سولانا در میان مدت، احتمالاً حداقل قیمت سولانا در سال ۲۰۲۶ در محدوده ۱۵۷.۶۸ دلار خواهد بود. همچنین می توان گفت که احتمالاً میانگین قیمت خرید و فروش سولانا در این سال ۱۸۴.۳۱۵ دلار و سقف احتمالی قیمت سولانا در سال ۲۰۲۶ برابر با ۲۱۰.۹۵ دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت سولانا ۲۰۲۷

پیش بینی دقیق قیمت ارزهای دیجیتال برای سال های آینده کاری بسیار دشوار و تقریباً غیر ممکن است، اما با این حال ما با بررسی نمودار و وضعیت فعلی SOL پیش‌بینی می کنیم که در سال ۲۰۲۷ قیمت این ارز حداقل ۱۸۰.۶۱ دلار و حداکثر به ۲۶۲.۶۲ دلار برسد که با در نظر گرفتن این دو ناحیه، می توان انتظار قیمت ۲۲۱.۶۱ دلار به عنوان میانگین قیمت خرید و فروش سولانا را داشت.

آینده ارز سولانا در سال ۲۰۲۸

با توجه به احتمال صعودی بودن بازار ارزهای دیجیتال در سال های پیش رو، ‌پیش بینی می کنیم که قیمت سولانا در سال ۲۰۲۸ در اوج خود به ۳۳۱ دلار برسد. با این حال در صورت افت قیمت و اصلاح و ریزش بازار ممکن است شاهد رسیدن آن به ۲۴۵.۶۷ دلار باشیم که در این صورت می توان سطح ۲۸۸.۳۳۵ دلار را به عنوان میانگین قیمت سولانا در سال ۲۰۲۸ در نظر گرفت.

پیش بینی آینده ارز سولانا در سال ۲۰۲۹

در صورت تداوم روند صعودی SOL می توان اعداد ۳۰۸.۵۴ دلار، ۳۵۶.۳۵ دلار و ۴٠۴.۰۷ دلار را به ترتیب به عنوان کمترین قیمت، میانگین قیمت و بیشترین قیمت سولانا در سال ۲۰۲۹ پیش بینی کرد. این مورد در تحلیل تکنیکال سولانا در تایم فریم های بلند مدت قابل رویت می باشد.

پیش بینی قیمت SOL در سال ۲۰۳۰

با توجه به تحلیل تکنیکال سولانا در بلند مدت، در پایان به سال ۲۰۳۰ می رسیم. انتظار داریم اوج رشد و صعود قیمت صلح را در این سال شاهد باشیم. بر اساس پیش بینی انجام شده حداقل قیمت SOL در این سال برابر با 387.9 دلار و میانگین قیمت خرید و فروش SOL نیز برابر با ۴۵۹.۶۵ دلار خواهد بود. اما نکته قابل توجه احتمال رشد قیمت سولانا تا سطح ۵۳۰.۴۳ دلار در سال ۲۰٣٠ است.

پیش بینی متخصصان در مورد قیمت سولانا در آینده

رائول پل بنیانگذار Real Vision پیش بینی می کند که در آینده شاهد رشد ۲۰ برابری قیمت سولانا خواهیم بود. فناوری پیشرفته بلاکچین سولانا، اکوسیستم در حال رشد و افزایش علاقه سرمایه گذاران به این ارز دیجیتال، از جمله دلایل او برای این پیش بینی است. به فرض صحیح بودن پیش بینی پل، باید انتظار داشت که قیمت سولانا در ماه های پیش رو از ۴۰۰ دلار گذشته و با جهشی قدرتمند از سقف قبلی نیز عبور کند. علی رغم نوسانات و پستی و بلندی های موجود در بازار ارزهای دیجیتال طی چند ماه گذشته، سولانا روندی قدرتمند داشته و موفق به حفظ فشار خرید و روند صعودی خود شده است.

پیش بینی قیمت سولانا توسط کوین پدیا

کارشناسان این پلتفرم پیش بینی می کنند که با توجه به وضعیت رو به توسعه شبکه سولانا و همچنین رشد آهسته اما پیوسته بخش دیفای، باید منتظر صعود هرچه بیشتر قیمت سولانا در آینده باشیم. آنها همچنین اعداد ۲۰۰ و ۵۰ دلار را به عنوان اهداف صعودی و نزولی قیمت سولانا در سال ۲۰۲۴ اعلام می کنند.

 

Solana پیش بینی قیمت کف احتمالی میانگین قیمت سقف احتمالی
2024 $50 $75 $200

سوالات پرتکرار

آیا سولانا می تواند لقب سابق خود یعنی قاتل اتریوم و رقیب اصلی این آلت کوین را بار دیگر به دست بیاورد؟

سولانا از اکوسیستم و تحولات بنیادین قدرتمندی برخوردار است و با توجه به همین موضوع می توان گفت که روند آینده این ارز دیجیتال با قدرت کافی همراه خواهد بود. با توجه به این موضوع می توان انتظار داشت که شاهد درخشش هرچه بیشتر قیمت این ارز در آینده نزدیک باشیم.

تا پایان سال ۲۰۲۴ قیمت سولانا به چه سطحی خواهد رسید؟

بر اساس پیش بینی ها، قیمت سولانا با افزایشی چشمگیر تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۲۰۰ دلار خواهد رسید.

آیا قیمت سول تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۵۰۰ دلار خواهد رسید؟

طبق تحلیل تکنیکال سولانا و پیش بینی انجام شده انتظار داریم که قیمت در پایان سال ۲۰۲۵ در محدوده ۱۳۲.۴۹ دلار قرار داشته باشد. با این حال در بلند مدت و بازه زمان طولانی تر یعنی تا پایان سال ۲۰۳۰، قیمت سولانا حداکثر به ۵۳۰ دلار خواهد رسید.

آیا در سال ۲۰۲۴ سولانا در بین ۵ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار خواهد داشت؟

سولانا از پتانسیل بسیار بالایی برای رشد بیشتر و رسیدن به ارزش بازار بسیار بیشتر از میزان فعلی برخوردار است. به نظر می رسد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد شاهد رسیدن آن به رده های بالا باشیم.

بنیاد سولانا چیست؟

بنیاد سولانا مجموعه ای است که برای رشد هرچه بیشتر شبکه سولانا و تبدیل آن به غیر متمرکز‌ ترین و ضد سانسور ترین بلاکچین دنیا تلاش می کند.


اخبار فوری سولانا


آخرین تحلیل های سولانا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا