اخبار ارز دیجیتال

سولانا به 200 دلار می رسد (اگر این پیش بینی درست باشد)

در دو روز گذشته، شاخص اپن اینترست (OI) سولانا از 2.3 میلیارد دلار به 2.05 میلیارد دلار کاهش یافته است. این کاهش ممکن است نشان دهنده نقدینگی کمتر برای خرید در بازار سولانا باشد. همچنین، نشانه های ضعف روند صعودی در تایم فریم های پایین تر دیده می شود. این در حالی است که روزهای گذشته روند صعودی خیلی خوبی برای سولانا دیده می شد.

در روزهای اخیر شاهد افزایش مشارکت در سولانا به دلیل تب و تاب میم کوین ها بودیم. به همین دلیل صرافی های غیر متمرکز (DEX) مبتنی بر سولانا هم شاهد افزایش معاملات توکن های مبتنی بر این شبکه بودند. با افزایش مشارکت در شبکه سولانا، قیمت توکن SOL نیز روندی صعودی پیدا کرد. همچنین تحلیل تکنیکال سولانا، هدف صعودی بعدی و یک مقاومت را نشان می دهد.

سطوح اکستنشن فیبوناچی احتمال افزایش 30 درصدی را نشان می دهد

سطوح فیبوناچی سولانا

همانطور که در تصویر مشخص است سطوح فیبوناچی (رنگ زرد در تصویر) از قیمت 51.23 دلار در اواخر سال 2023 به 126.36 رسم شده است. عبور قیمت SOL از 32.13 دلار در 26 اکتبر 2023، ادامه روند صعودی را در تایم فریم روزانه نشان می داد که این اتفاق هم افتاد.

قیمت SOL در ژانویه 2024 به سطح حمایتی 79.93 دلار رسید؛ این قیمت سطح 61.8% فیبوناچی را نشان می دهد. با عبور از مقاومت های اصلی، سطوح 61.8% و 100% اکستنشن فیبوناچی به ترتیب در قیمت های 172.79 دلار و 201.49 دلار، به عنوان اهداف بعدی برای سولانا در نظر گرفته می شوند. شاخص OBV سولانا همچنان در حال افزایش است. بررسی این شاخص نشان می دهد که حجم معاملات همچنان بالاست و خریداران همچنان در حال ورود به بازار هستند.

تضعیف روند صعودی در کوتاه مدت

تحلیل AMBCrypto بر اساس داده های Coinalyze نشان می دهد که شاخص Open Interest سولانا از 2.3 میلیارد دلار در روز 8 مارس، به 2.05 میلیارد دلار در روز 10 مارس کاهش یافته است. همزمان با این کاهش، قیمت سولانا نیز از 151 دلار به 144 دلار افت کرد و در زمان نگارش این مطلب به 139 دلار رسیده است. این موضوع نشان می دهد که روند صعودی در بازار سولانا در چند روز گذشته تضعیف شده است.

شاخص oi و cvd سولانا

تحلیل ها همچنین نشان می دهند که تقاضا برای خرید سولانا طی 24 ساعت گذشته کاهش یافته است. با این حال، نه این کاهش تقاضا و نه کاهش شاخص اپن اینترست (OI)، حاکی از سقوط شدید قیمت در آینده نزدیک نیستند. تا زمانی که قیمت سولانا بالاتر از سطح 126 دلار باقی بماند، سرمایه گذاران نباید نگران روند نزولی باشند.

با افزایش مشارکت در سولانا و پیشی گرفتن آن از اتریوم در صرافی های غیر متمرکز به دلیل تب و تاب میم کوین ها، این ارز می تواند گزینه جذابی برای سرمایه گذاران باشد. اگر قصد سرمایه گذاری روی این ارز را دارید می توانید از صرافی ارز دیجیتال اریترون خرید خود را انجام دهید.

نکته مهم:  اطلاعات ارائه شده در این متن، به منزله مشاوره مالی، سرمایه‌گذاری، معاملاتی یا هیچ نوع توصیه دیگری نیست و صرفاً نظر نویسنده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا