سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال یک سرمایه گذاری با ریسک بالا است، با این وجود سرمایه‌گذاران موفقی هم در این بازار وجود دارند که از طریق خرید و فروش ارزهای دیجیتال سود زیادی به دست می‌­آورند. علت موفقیت این معامله گران توجه آن‌ها به نکات و قوانین معامله در فضای بازار ارزهای دیجیتال است. کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال ابزارهای زیادی در اختیار کاربران و معامله گران قرار می‌­دهند که ریسک معامله آن‌ها را کاهش می‌­دهد. یکی از مهم‌­ترین این ابزارها تحلیل‌­هایی است که در مورد ارز دیجیتال چیلیز ارائه می‌­شود.

برای افرادی که قصد خرید یا فروش چیلیز را دارند، قدم اول بررسی تحلیل تکنیکال چیلیز است. این تحلیل‌­ها را صرافی ارز دیجیتال ارائه می‌­دهد.

ما در این مقاله از سایت اریترون، درباره ابزار تحلیل تکنیکال ارز چیلیز صحبت می‌کنیم و مزایای بررسی آن از سایت اریترون را نام می‌بریم. در مطالب قبلی به ماهیت این ارز پرداختیم و به سوال ارز دیجیتال چیلیز چیست؟ جواب دادیم؛ شما می‌توانید با مراجعه به این مقالات، همه چیز را درباره این ارز بدانید و سرمایه‌گذاری پرسودی داشته باشید.

انواع تحلیل ارز دیجیتال چیلیز

برای آشنایی بیشتر با تحلیل ارز دیجیتال چیلیز بهتر است با انواع تحلیل این ارز دیجیتال (فاندامنتال و تکنیکال) آشنا شوید.

  • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال چیلیز
تصویر لوگو ارز چیلیز

 برای درک بهتر تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال چیلیز بهتر است تحلیل این ارز را در بازه­‌های زمانی مختلف بررسی کنیم.

تیر 1391: این تاریخ معادل جولای 2012 است که چیلیز برای نخستین‌ بار فعالیت خود را آغاز کرد. ورود ارز دیجیتال چیلیز به عنوان یک زیر مجموعه از کمپانی بین‌المللی میدیارکس گروپ بود که این کمپانی در زمینه ورزش و سرگرمی فعالیت دارد.

اسفند 1398: این تاریخ معادل مارس 2020 است که در این تاریخ شبکه آزمایشی اسکاویل به همراه قرارداد هوشمند ارز دیجیتال چیلیز را راه‌اندازی کرد.

آذر 1399: این تاریخ هم معادل دسامبر 2020 است. در این تاریخ همکاری استراتژیک ارز دیجیتال چیلیز با صرافی بایننس شروع شد. این همکاری سبب معرفی چیلیز در دنیا شد و کاربران زیادی با این ارز دیجیتال آشنا شدند. به دنبال این معرفی جهانی سرمایه گذاران زیادی به خرید چیلیز روی آوردند. جالب است بدانید به دنبال شروع این همکاری صرافی بایننس به اولین پلتفرم ارائه دهنده توکن‌­های ورزشی تبدیل شد.

اردیبهشت 1401: این تاریخ شمسی هم معادل می 2022 است که در این تاریخ صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال چیلیز راه‌اندازی شده است. بعد از این اتفاق هم ارز دیجیتال چیلیز روند پیشرفت خود را ادامه داد و مراحل آزمایشی بلاک چین رسمی این ارز دیجیتال با موفقیت انجام شدند. 

  • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیلیز
تصویر گرافیکی ارز دیجیتال چیلیز

در ادامه بررسی انواع تحلیل ارز چیلیز، بهتر است به تحلیل تکنیکال چیلیز نیز اشاره کنیم. تحلیل تکنیکال یکی از معتبرترین ابزارهایی است که در اختیار کاربران قرار داده می‌­شود تا بر اساس آن نسبت به خرید یا فروش ارز دیجیتال چیلیز اقدام کنند. تحلیل تکنیکال توسط کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال و با توجه به در نظر گرفتن اطلاعات مختلفی از جمله تاریخچه و سوابق معاملات ارز دیجیتال چیلیز به دست می‌­آید. این تحلیل ارز دیجیتال چیلیز دارای نمودار است.

 کاربران قبل از خرید یا فروش باید در این نمودار وضعیت تحلیل ارز دیجیتال چیلیز امروز را بررسی کرده و سپس نسبت به خرید، فروش یا نگهداری ارز دیجیتال خود اقدام کنند. نمودار تحلیل تکنیکال چیلیز دارای بازه­‌های زمانی مختلف است که کاربر با توجه به منظور خود از بررسی تحلیل باید در ابتدا بازه زمانی مورد نظر خود را انتخاب کند.

بازه­‌های زمانی تعریف شده برای تحلیل تکنیکال عبارت هستند از یک ماه، یک ساعت و یک دقیقه. بعد از اینکه کاربر بازه زمانی مورد نظر خود را انتخاب کرد نتیجه تحلیل نمایش داده می‌­شود. این نتیجه پنج حالت دارد:

  • اگر کلمه BUY نشان داده شود بر اساس تحلیل تکنیکال به کاربر پیشنهاد خرید چیلیز داده می‌­شود.
  • اگر کلمه SELL نشان داده شود، پیشنهاد فروش چیلیز است.
  • اگر کلمه STRONG BUY نشان داده شود طبق تحلیل تکنیکال بهترین زمان برای خرید چیلیز است. به این معنا که در این زمان قیمت خرید چیلیز پایین بوده و با خرید آن می‌­توانید سود کنید.
  • _ اگر کلمه STRONG SELL نشان داده شود به این معنا است که بازه زمانی انتخاب شده بهترین زمان برای فروش چیلیز است و با فروش آن می‌­توانید سود به دست بیاورید.
  • کلمه NEUTRAL هم به معنای نگهداری ارز دیجیتال چیلیز را پیشنهاد می‌کند. 

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیلیز در سایت اریترون

نصویر گرافیکی چیلیز

تحلیل ارز چیلیز یکی از بهترین ابزارهایی است که کارشناسان ارزهای دیجیتال در اختیار کاربران قرار می‌­دهند. اگر قصد خرید و فروش ارز چیلیز را دارید، بهترین روش بررسی تحلیل این ارز از یک منبع معتبر است. سایت‌­ها و گروه‌های مختلفی تحلیل‌­های تکنیکال و فاندامنتال را ارائه می‌­دهند که تمامی این منابع قابل اعتماد نیستند! در برخی موارد اعتماد به تحلیل منابع غیر معتبر حتی ممکن است نتیجه عکس داشته و سبب ضرر معامله گر شود. مورد توضیح داده شده به درستی اهمیت تحلیل از یک صرافی معتبر ارز دیجیتال را نشان می‌دهد.

صرافی‌­های آنلاین فعال در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال زیاد هستند، در بین این صرافی‌­ها یکی از بهترین‌­ها صرافی اریترون نام دارد. این صرافی مزایای زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌­دهد که از آن جمله می‌­توان به فراهم بودن امکان احراز هویت کاربران در کوتاه‌­ترین زمان ممکن اشاره کرد.

 اولین مزایای اریترون تامین امنیت کاربران ایرانی است که برای تحقق این هدف برای هر یک از کاربران خود یک رمز اختصاصی کیف پول در نظر گرفته است. این رمز به صورت آفلاین نگهداری شده و اطلاعات کیف پول کاربران را از هک کردن در امان نگه می‌­دارد. خبر خوب برای کاربرانی که تمایل به فعالیت در صرافی اریترون دارند، آسان بودن شروع فعالیت در این صرافی است. در این صفحه ویدیوهای آموزشی مفیدی برای کاربران در نظر گرفته شده است که به صورت گام به گام فعالیت در این صرافی آنلاین را آموزش می‌­دهد.

سخن پایانی

در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد نمودار تحلیل تکنیکال چیلیز پرداختیم. در این خصوص دانستید که برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه­‌ای و به دست آوردن سود از طریق معامله ارز چیلیز، باید قبل از هرگونه معامله‌­ای در این فضا تحلیل ارز دیجیتال چیلیز را بررسی کرده و بر اساس آن اقدام به خرید یا فروش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *