ارزش کل بازار $11,423,410 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.1697 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.1592
$0.1612 8,756 تومان 0.18

ارز دیجیتال الگورند یک شبکه بلاکچین غیرمتمرکز است که هدف آن حل مشکلات سه گانه بلاکچین (یعنی سرعت، امنیت و تمرکز) است. این شبکه در سال ۲۰۱۹ توسط سیلویو میکالی، دانشمند علوم کامپیوتر و پروفسور دانشگاه MIT راه اندازی شد. این شبکه از مکانیزم اجماع مبنی بر اثبات سهام (PoS) استفاده می کند و قادر است از قراردادهای هوشمند و ساخت دارایی های مختلف پشتیبانی کند؛ همچنین این شبکه از مبادلات اتمی بین ارزهای مختلف نیز پشتیبانی می کند.
ارز دیجیتال الگورند با نماد ALGO ارز نیتیو و بومی این شبکه است. برای خرید فروش ارز الگورند باید از شرایط بازار اطلاع داشته باشید. تحلیل تکنیکال الگورند یکی از روش هایی است که می توانید یک دید کلی در مورد بازار به دست بیاورید و نقاط خرید و فروش مناسب را شناسایی کنید.

تحلیل الگورند

تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال الگورند (ALGO)

شبکه الگورند از مکانیزم اثبات سهام استفاده می کند که در مقایسه با مکانیزم اثبات سهام به کار گرفته در پروژه هایی مثل بیت کوین و لایه یک اتریوم از سرعت و امنیت بالاتری برخوردار است.
تیم این پروژه یک تیم مجرب است که از تعدادی دانشمند، مهندس، توسعه دهنده، بازاریاب و مشاور حرفه ای تشکیل شده. بنیانگذار این تیم سیلویو میکالی، پروفسور دانشگاه MIT در زمینه علوم کامپیوتر است. وی یکی از پیشگامان رمزنگاری های نظامی، زبان های برنامه نویسی، رای گیری الکترونیک و بلاکچین به شمار می رود و توانسته است جوایز مختلفی مثل جایزه تورینگ و جایزه گودل را به دست بیاورند. علاوه بر بنیان گذار الگورند، بقیه اعضای تیم توسعه دهنده این شبکه نیز دارای سوابق علمی و تجربی قابل توجهی هستند.
یکی دیگر از مواردی که نشان دهنده پذیرش و رشد یک ارز دیجیتال در بازار است، رویدادهایی است که ارز دیجیتال مورد نظر در آن ها شرکت داشته و یا با آن ها همکاری کرده است. رویداد هایی که می تواند روی رشد یا نزول قیمت ارزهای دیجیتال تأ‌ثیر گذارد. برخی از پروژه ها و سازمان هایی که با الگورند همکاری داشته اند به شرح زیر هستند:
• USDT و USDC: این دو به عنوان ارزهای دیجیتال باثبات شناخته می شوند که هر دو بر پایه دلار آمریکا ساخته شده اند. الگورند به منظور بهبود سرعت، هزینه و امنیت تراکنش ها با این ارزها همکاری داشته است.
• بانک جزایر مارشال: این بانک قصد دارد یک رمز ارز ملی بر پایه الگورند ایجاد کند.
• Climate Trade: این پلتفرم برای مبادلات بازار کربن تاسیس شده است و قصد دارد با همکاری الگورند، تجارت گازهای گلخانه ای را شفاف و قابل ردیابی سازد.
• Circle: سرکل یک شرکت فعال در زمینه فین تک است که قصد دارد با همکاری الگورند خدمات پرداخت دولت ها، بانک ها و شرکت ها را متحول سازد.

نمودار الگورند

سخن نهایی

وجود تیم بنیان گذار حرفه‌ ای و همچنین مشارکت الگورند با پروژه‌ های بزرگ و معتبر باعث شده معامله گران بتوانند به این ارز اطمینان کنند و همچنین به آینده آن خوشبین باشند. اگر شما هم قصد خرید و فروش ارز Algorand را دارید می توانید در فضای امن صرافی ارز دیجیتال اریترون به راحتی و با کارمزد کم اقدام به معامله این ارز کنید.


اخبار فوری الگو


آخرین تحلیل های الگو


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا