تحلیل تکنیکال ارز باب (BOB) در کوتاه مدت و بلند مدت

ارزش کل بازار $31,664,307,209 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.000054059 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.00003861
$0.000053458 2 تومان 38.03

نمودار تحلیل تکنیکال ارز باب (BOB) در کوتاه مدت و بلند مدت

اگر قصد خرید و فروش توکن باب و کسب سود از بازار ارز دیجیتال را دارید، می توانید از پیش بینی ها و تحلیل های موجود که توسط تحلیلگران و کارشناسان معتبری انجام شده است استفاده کنید. کارشناسان بازار کریپتو با تحلیل تکنیکال ارز باب BOB پیش بینی خود را درباره آینده قیمت این ارز بیان کرده اند. شما با کمک این پیش بینی های قیمتی و کمی روحیه ریسک پذیری، می توانید معاملات خود را با توکن باب آغاز کرده و سود مورد نظر را طبق این پیش بینی ها به دست آورید.

تحلیل تکنیکال ارز باب BOB

آینده قیمتی توکن باب

برای پیش بینی آینده توکن باب، ما نیازمند یک تحلیل بلند مدت هستیم. در تحلیل بلند مدت باب، حرکات تاریخی و قیمت سالانه و موارد دیگر مورد بررسی قرار می گیرد. بر اساس چرخه تغییر قیمت BTC، حرکات تاریخی قیمت باب با توجه به نمودار تکنیکال، پیش بینی قیمت سالانه توکن باب، قیمت برای سال ۲۰۲۵، تقریبا ۰.۰۰۰۰۳۲۷۵ دلار برآورد می شود. پیش بینی برای سال ۲۰۲۶ نیز تقریبا معادل با ۰.۰۰۰۱۵۵ دلار است. در جدول زیر، به بالاترین و پایین ترین قیمت پیش بینی برای توکن باب، از سال ۲۰۲۵ تا ۲۰۳۰، پرداختیم.

سال پایین ترین قیمت ارز باب به دلار بالاترین قیمت ارز باب به دلار
۲۰۲۵ ۰.۰۰۰۰۳۲۷۵ ۰.۰۰۰۱۵۵
۲۰۲۶ ۰.۰۰۰۰۲۷۳۰ ۰.۰۰۰۰۸۷۱۴
۲۰۲۷ ۰.۰۰۰۰۲۹۹۴ ۰.۰۰۰۰۶۱۴۶
۲۰۲۸ ۰.۰۰۰۰۴۴۲۶ ۰.۰۰۰۱۰۵
۲۰۲۹ ۰.۰۰۰۰۸۴۱۸ ۰.۰۰۰۲۱۰
۲۰۳۰ ۰.۰۰۰۰۸۳۰۸ ۰.۰۰۰۱۳۵

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال باب در سال ۲۰۲۴

با توجه به تحلیل های انجام شده توسط کارشناسان مختلف، پیش بینی می شود که قیمت توکن باب تا ۲۲۸.۹۳ درصد افزایش پیدا کند. تقریبا در ۴ می سال ۲۰۲۴، قیمت باب به ۰.۰۰۰۱۰۸ دلار می رسد. طبق شاخص های فنی، در زمان نگارش این مطلب، احساسات فعلی توکن باب در بازار خنثی است؛ ولی احتمالا رشد زیادی را در چند ماه آینده خواهد داشت. در ۳۰ روز گذشته، توکن باب ۱۸.۵۹ درصد نوسان قیمت با کندل سبز رنگ داشته که نشان می دهد، الان زمان خوبی برای خرید باب توکن است.

قیمت باب در می 2023
قیمت باب در می 2023

تحلیل تکنیکال ارز باب و پیش بینی قیمت برای سال ۲۰۲۵

در حال حاضر، پیش بینی قیمت باب برای سال ۲۰۲۵، حداقل ۰.۰۰۰۰۳۲۷۵ دلار و حداکثر ۰.۰۰۰۱۵۵ دلار است. در مقایسه با قیمت امروز توکن باب، احتمالا این توکن در سال آینده با ۳۲۶.۸۱ درصد افزایش قیمت روبه رو می شود. البته، این درصد افزایش قیمت مربوط به زمانی است که قیمت باب به حداکثر قیمت پیش بینی شده برسد.

پیش بینی قیمت توکن BOB  سال ۲۰۳۰

پیش بینی قیمت توکن باب برای سال ۲۰۳۰، در بالاترین حالت ممکن، تقریبا ۰.۰۰۰۱۳۵ دلار و در پایین ترین حالت ممکن، ۰.۰۰۰۰۸۳۰۸ دلار است. در مقایسه با قیمت حال حاضر، توکن باب در سال ۲۰۳۰، با ۳۰۱.۶۸ درصد افزایش قیمت روبه رو می شود. البته، اگر به بالاترین قیمت پیش بینی شده برسد.

پیش بینی قیمت توکن BOB بر اساس تحلیل تکنیکال

بر اساس داده های ۴ آوریل سال ۲۰۲۴ در ساعت ۱۱:۱۸، احساسات عمومی درباره قیمت باب، تقریبا خنثی است. ۱۴ نشانه تجزیه و تحلیل فنی در پیش بینی قیمت باب بر اساس تحلیل تکنیکال وجود دارد که یکی از این نشانه ها، نشانگر روند صعودی قیمت در آینده نزدیک است.

 بر اساس شاخص های فنی SMA ۲۰۰ روزه، باب توکن در ماه آینده میلادی یعنی می، افزایش قیمت پیدا می کند و تا ۴ می ۲۰۲۴، به قیمت تقریبا ۰.۰۰۰۰۳۵۴۷ دلار می رسد. بر اساس شاخص فنی SMA ۵۰ روزه که کوتاه مدت است نیز قیمت باب توکن در ۴ می همین سال به بالاترین قیمت یعنی ۰.۰۰۰۰۵۴۷۸ دلار پیش بینی می شود.

یکی دیگر از روش های تحلیل تکنیکال، استفاده از نوسانگر حرکت شاخص قدرت نسبی (RSI) است که یک شاخص محبوب در بین تحلیلگران محسوب می شود. این نوسانگر نشان می دهد که یک ارز دیجیتال بیش از حد فروخته یا خریداری شده است. در حال حاضر، RSI 40.50 است که نشان می دهد بازار خرید و فروش باب، تقریبا خنثی است.

پیش بینی قیمت توکن BOB برای فردا و هفته آینده

نمودار تکنیکال ارز BOB

در جدول زیر آینده ارز باب را طی هفته آینده مشاهده می کنید:

تاریخ تغییر قیمت bob در سال 2024 قیمت به دلار
۵ آوریل ۰.۰۰۰۰۳۲۷۵ دلار
۶ آوریل ۰.۰۰۰۰۳۴۵۲ دلار
۷ آوریل ۰.۰۰۰۰۳۶۷۹ دلار
۸ آوریل ۰.۰۰۰۰۳۹۵۸ دلار
۹ آوریل ۰.۰۰۰۰۴۲۶۸ دلار
۱۰ آوریل ۰.۰۰۰۰۴۵۷۵ دلار
۱۱ آوریل ۰.۰۰۰۰۴۸۷۱ دلار

نتیجه گیری

بر اساس پیش بینی های انجام شده، قیمت توکن باب در ۳۰ روز آینده، یعنی تا ۴ می ۲۰۲۴، روند متغیری دارد. شما به کمک این پیش بینی ها می توانید زمان مناسب برای خرید یا فروش توکن باب را پیدا کنید. در زمان درست بخرید و با بیشترین سود، بفروشید. معمولا استفاده از پیش بینی ها، برای خرید و فروش ارز دیجیتال، پرریسک است. چرا که پیش بینی ها، تنها پیش بینی هستند و هیچ قطعیتی برای آنها وجود ندارد. پس، با ذهنیت درست و روحیه ریسک پذیری وارد این نوع از معاملات شوید.


اخبار فوری باب


آخرین تحلیل های باب


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا