تحلیل تکنیکال چین لینک

ارزش کل بازار $297,374 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $16.23 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $15.18
$15.49 835,038 تومان 2.07

نمودار تحلیل تکنیکال چین لینک

چین لینک (chainlink) یکی از ارزهای دیجیتال نسبتا مشهور در بازار کریپتوکارنسی است. این ارز به تازگی به رتبه ۱۴ در میان ارزهای دیجیتال رسیده است. تحلیل چین لینک نشان داده در سال های اخیر روند بسیار خوبی داشته و توانسته پتانسیل خوب خودش را به فعالان حوزه ارزهای دیجیتال نشان دهد. بسیاری از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نسبتا طولانی مدت روی این ارز را پیشنهاد می کنند.

تاریخچه قیمت ارز چین لینک

بر اساس آخرین آمارها و داده های جمع آوری شده، آینده قیمت چین لینک در حال حاضر، تقریبا ۱۷.۷۹ دلار است. این ارز دیجیتال با نام اختصاری LINK دارای ۱۰,۴۴۴,۰۷۳,۸۴۹.۵۹ دلار توکن در حال گردش است و ارزش بازار آن معادل با ۵۸۷,۰۹۹,۹۷۰ چین لینک است.

لینک در ماه گذشته، ۱۰.۸۱ درصد افزایش قیمت داشته که باعث شد تقریبا ۱.۹۲ دلار به ارزش فعلی آن اضافه شود. این صعود ناگهانی، نشان می دهد که چین لینک می تواند رشد خوبی داشته باشد و اگر به همین روند ادامه دهد، به یک دارایی خوب و باارزش برای سرمایه گذاری تبدیل می شود.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink)

تحلیل و پیش بینی قیمت این رمز ارز از ۲۰۲۴ تا ۲۰۵۰ و بررسی تمام تحلیل های کارشناسان مختلف دید مناسبی برای سرمایه گذاری مطمئن روی این ارز به شما می دهد.

پیش بینی قیمت چین لینک در سال ۲۰۲۴

ماه کمترین قیمت در 2024 میانگین قیمت در 2024 بیشترین قیمت در 2024
Apr-24 $18.28 $20.10 $21.92
May-24 $18.98 $20.72 $22.45
Jun-24 $17.45 $18.48 $19.51
Jul-24 $15.83 $17.29 $18.75
Aug-24 $15.96 $19.44 $22.91
Sep-24 $13.84 $18.23 $22.61
Oct-24 $12.09 $15.54 $18.99
Nov-24 $13.06 $13.78 $14.50
Dec-24 $13.16 $13.85 $14.53
Jan-24 $12.78 $13.63 $14.48
  • آوریل: کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، براساس تحلیل تکنیکال چین لینک پیش بینی می کنند که قیمت این رمزارز در آوریل سال ۲۰۲۴، به حداکثر ۲۱.۸۸ دلار می رسد. میانگین قیمت پیش بینی شده تقریبا ۲۰.۸۰ دلار است.
  • می: پیش بینی قیمت chainlink در ماه می سال ۲۰۲۴، طبق نوسانات لینک در سال ۲۰۲۳، انجام شده است. انتظار می رود که LINK در این ماه به ۱۹.۵۰ دلار یا حداقل به ۱۸.۰۲ دلار ریزش کرده یا حداکثر به ۲۰.۹۷ دلار برسد.
  • ژوئن: برای ماه آینده، یعنی ماه ژوئن، پیش بینی می شود که ارزش LINK به طور میانگین به ۱۸.۹۵ دلار برسد. پیش بینی ها می گویند که در ژوئن ۲۰۲۴، به طور قطع از ۱۸.۱۹ دلار کمتر نمی شود. حداکثر قیمت پیش بینی شده نیز تقریبا ۱۹.۷۱ دلار است.
  • جولای: پس از انجام تحلیل های لازم توسط کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال، پیش بینی شده که در جولای ۲۰۲۴، به حداقل ۱۸.۹۷ و حداکثر ۲۲.۰۳ دلار می رسد.
  • آگوست: انتظار می رود قیمت چین لینک در آگوست ۲۰۲۴، به حداقل ۲۰.۱۶ دلار و حداکثر ۲۲.۸۵ دلار برسد.
  • سپتامبر: ارزش chainlink در سپتامبر ۲۰۲۴، به حداکثر ۲۱.۶۳ دلار و حداقل ۱۱.۷۹ دلار می رسد. میانگین قیمت پیش بینی شده برای چین لینک، تقریبا ۱۶.۷۱ دلار است. قیمت این ارز در اکتبر ۲۰۲۴، تقریبا ۱۵.۳۴ دلار پیش بینی می شود. کارشناسان می گویند که احتمالا قیمت، بین ۱۲.۸۵ دلار تا ۱۷.۸۲ دلار در نوسان خواهد بود.
  • نوامبر: قیمت این ارز در نوامبر ۲۰۲۴، حداکثر به ۱۳.۵۹ دلار می رسد. در این ماه یک روند نزولی پیش بینی می شود و میانگین قیمت آن در این ماه، تقریبا ۱۳.۲۲ دلار خواهد بود.
  • دسامبر: قیمت لینک در دسامبر ۲۰۲۴، حداکثر ۱۴.۰۷ دلار و حداقل ۱۲.۴۸ دلار پیش بینی می شود. میانگین قیمت پیش بینی شده در این ماه، تقریبا ۱۳.۲۸ دلار است.

نمودار ارز چین لینک

تحلیل تکنیکال چین لینک در سال ۲۰۲۵

پیش بینی های سالانه برای قیمت این ارز، طبق پیش بینی ها سال قبلی انجام می شود. یعنی طبق پیش بینی های انجام شده برای سال ۲۰۲۴، پیش بینی و تحلیل سال ۲۰۲۵ صورت می گیرد. طبق این پیش بینی ها، قیمت chainlink در سال ۲۰۲۵، حداقل ۳۳.۶۲ دلار و حداکثر ۳۹.۵۰ دلار خواهد بود. میانگین قیمت برای سال ۲۰۲۵، تقریبا ۳۴.۷۸ دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز چین لینک در سال ۲۰۲۶

طبق تحلیل های فنی انجام شده توسط کارشناسان ارزهای دیجیتال، انتظار می رود که این ارز به حداقل ۴۸.۱۷ دلار و حداکثر ۵۹.۳۴ دلار در سال ۲۰۲۶ برسد. میانگین قیمت پیش بینی شده در این سال تقریبا ۴۹.۵۶ دلار است.

آینده ارز دیجیتال لینک چین در سال ۲۰۲۷

قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۷، حداقل ۶۸.۱۴ دلار و حداکثر ۸۲.۷۴ دلار خواهد بود. به طور میانگین، قیمت لینک می تواند ۷۰.۶۲ دلار شود. به طور کلی، در سال ۲۰۲۷، یک صعود اساسی پیش بینی می شود. اگر چین لینک وارد روند صعودی شود، ارزش آن از سال گذشته، تقریبا ۲ برابر بیشتر خواهد شد. در غیر این صورت، نمی تواند رشد خیلی زیادی را در این سال تجربه کند.

تحلیل رمز ارز چین لینک در سال ۲۰۲۸

تحلیل ارز چین لینک نشان می دهد سال ۲۰۲۸، می تواند یکی از سال های خوب و پرسود برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال چین لینک باشد. چراکه در این سال پیش بینی می شود ارزش این ارز به حداقل ۹۹.۰۸ دلار و حداکثر ۱۱۷.۵۹ دلار برسد. میانگین قیمت در سال ۲۰۲۸، تقریبا ۱۰۲.۶۲ دلار است.

آینده لینک در سال ۲۰۲۹

میانگین قیمتی پیش بینی شده برای این ارز در سال ۲۰۲۹، توسط کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال تقریبا ۱۵۰.۵۳ دلار است. تحلیل قیمت حداقلی چین لینک هم ۱۴۶.۴۴ دلار و قیمت حداکثری آن تقریبا ۱۷۵.۹۹ دلار است.

ارز دیجیتال چین لینک

تحلیل chainlink در سال ۲۰۳۰

کارشناسان برای سال ۲۰۳۰، قیمت این ارز را با یک رشد صعودی خوب پیش بینی می کنند. قیمت پیش بینی شده برای آینده چین لینک در سال ۲۰۳۰، حداقل ۲۰۲.۸۸ دلار و حداکثر ۲۴۶.۹۳ دلار است. میانگین قیمتی تجربه شده در این سال نیز ۲۱۰.۴۱ دلار پیش بینی می شود.

تحلیل ارز چین لینک در سال ۲۰۳۱

حداقل قیمت پیش بینی شده در سال ۲۰۳۱، ۳۰۱.۲۶ دلار است. البته، اگر این ارز دیجیتال، یک روند صعودی قوی را طی کند، می تواند قیمت ۳۵۱.۵۵ دلار را نیز تجربه کند. در هر صورت، میانگین قیمت پیش بینی شده برای این ارز دیجیتال در این سال، تقریبا ۳۱۱.۷۸ دلار است.

آینده ارز چین لینک در سال ۲۰۳۲

LINK در سال ۲۰۳۲ می تواند سطوح ۴۰۰ الی ۵۰۰ دلار را تجربه کند و در این سال، به یک ارز دیجیتال ارزشمند تبدیل شود. پیش بینی های انجام شده برا اساس تحلیل تکنیکال چین لینک برای سال ۲۰۳۲، حداقل قیمت ۴۴۰.۵۶ دلار و حداکثر قیمت ۵۲۶.۸۳ دلار را نشان می دهد. میانگین قیمت چین لینک در این سال، تقریبا ۴۵۳.۰۲ دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت chainlink در سال ۲۰۳۳

قیمت پیش بینی شده در سال ۲۰۳۳، حداکثر ۷۶۰.۷۵ دلار و حداقل ۶۲۹.۲۲ دلار است. میانگین قیمت نیز می تواند ۶۵۱.۸۷ دلار باشد. تحلیل چین لینک نشان می دهد اگر این ارز دیجیتال در سال ۲۰۳۳، طبق پیش بینی های انجام شده، روند خودش را طی کند، می تواند سود بسیار خوبی را برای سرمایه گذاران خودش به همراه داشته اشد.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال LINK در سال ۲۰۴۰

با توجه به تحلیل های فنی و تکنیکال ارز چین لینک توسط کارشناسان، قیمت پیش بینی شده برای آینده ارز دیجیتال چین لینک در سال ۲۰۴۰، حداکثر ۱۵۳۷۱ دلار است. میانگین قیمتی که این ارز می تواند در سال ۲۰۴۰ به آن برسد نیز تقریبا ۱۳۴۴۸ دلار است.

پیش بینی قیمت چین لینک در سال ۲۰۵۰

تقریبا آخرین پیش بینی انجام شده برای قیمت ارز دیجیتال چین لینک، مربوط به سال ۲۰۵۰ است. در این سال، پیش بینی می شود که ارزش آن به حداکثر قیمت ۱۹۶۲۸ دلار و حداقل ۱۶۹۶۸ دلار برسد. میانگین قیمت معاملات در این سال نیز ۱۷۷۶۳ دلار است.

شبکه چین لینک

آیا چین لینک برای سرمایه گذاری مناسب است؟

پروژه چین لینک یک پروژه نسبتا خاص است. چین لینک اولین شبکه ای بود که به کاربرانش اجازه داد تا داده های خارج از بلاکچین را به قراردادهای هوشمند درون بلاکچین منتقل کنند. این ویژگی و قابلیت های نوآورانه در چین لینک باعث شد که شرکای زیادی مانند شرکت Huobi را به خودش جذب کند.

در نهایت تحلیل تکنیکال ارز چین لینک نشان داده اگر قصد سرمایه گذاری یا خرید چین لینک را دارید بهتر است هر چه زودتر اقدام کنید. این رمز ارز در صرافی ارز دیجیتال اریترون لیست شده است. در این صورت، می توانید chainlink را با قیمت پایین تر خریداری کرده و سود بیشتری در آینده کسب کنید. این ارز دیجیتال، رشد زیادی خواهد داشت؛ ولی باید صبور باشید و سرمایه گذاری چند ساله انجام دهید. قطعا پس از چند سال از سرمایه گذاری خود پشیمان نمی شوید.


اخبار فوری چین لینک


آخرین تحلیل های چین لینک


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا