تحلیل تکنیکال لایت کوین

ارزش کل بازار $43,621 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $79.27 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $76.82
$78.12 4,225,100 تومان 0.79

نمودار تحلیل تکنیکال لایت کوین

ارز لایت کوین یک توکن ارز دیجیتال است که با استفاده از قابلیت های ارز دیجیتال می تواند امکان استفاده از پرداخت های سریع، امن و کم هزینه را در اختیار شما قرار دهد. این ارز دیجیتال بر پایه پروتکل بیت کوین ساخته شده است اما الگوریتم هش، حداکثر عرضه قابل فروش و مدت زمان انجام تراکنش آن با بیت کوین متفاوت است. مدت زمان پردازش بلاک ارز دیجیتال لایت کوین فقط ۲.۵ دقیقه است و کارمزد تراکنش آن نیز فوق العاده پایین است. به همین خاطر برای پرداخت های خرد و خرید و فروش کالا گزینه مناسبی به شمار می رود. همین خصوصیات باعث شده کاربران زیادی مشتاق خرید لایت کوین شوند. این ارز دیجیتال توسط یکی از کارمندهای سابق گوگل به نام چارلی لی توسعه یافت و هدف آن عرضه یک نسخه سبک تر از بیت کوین بود.

تحلیل لایت کوین

تحلیل تکنیکال لایت کوین

لایت کوین از روش اجماع اثبات کار استفاده می کند و هر چهار سال یکبار مثل بیت کوین رویداد هاوینگ را برگذار می کند، با این حال عرضه آن کمی بیشتر از بیت کوین است و در مجموع 84 میلیون LTC است. با توجه به وایت پیپر پروژه، لایت کوین قصد دارد یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز جایگزین برای بیت کوین، با حجم تراکنش بالا تر و تولید بلاک های مکرر ارائه دهد. جایگاه تثبیت‌ شده‌ این ارز در بازار و بنیان‌ های قدرتمندش، پایه‌ی محکمی برای رشد در آینده فراهم می‌ کنند.

لایت‌کوین چشم‌ انداز بلندمدت امیدوار کننده‌ ای دارد اما وضعیت فعلی آن کمی پیچیده است. احتمال زیادی وجود دارد که در کوتاه مدت باز روند نزولی به چشم بخورد و قیمت پایین‌ تر از میانگین‌های کلیدی حرکت کند اما هیچ بعید نیست که تا یک سال آینده ltc از مرز 150 دلار هم عبور کند.

سال کمترین قیمت بیشترین قیمت
2025 $ 79.49 $ 586.20
2026 $ 116.11 $ 442.14
2027 $ 83.69 $ 167.65
2028 $ 107.47 $ 181.39
2029 $ 131.62 $ 1,034.90
2030 $ 196.89 $ 734.03

نمودار لایت کوین

ابزارهای تحلیل تکنیکال لایت کوین

ابزارهای مختلفی برای تحلیل تکنیکال LTC وجود دارند که در ادامه این ابزارها را معرفی خواهیم کرد:

نمودارهای تحلیل ارز Lite coin

نمودار تحلیل تکنیکال لایت کوین یکی از ساده ترین ابزارها برای تحلیل لایت کوین به شمار می رود. این نمودارها به دو صورت خطی یا شمعی مورد استفاده قرار می گیرند. نمودار خطی در نقطه پایانی قیمت در بازه زمانی مورد نظر شما یک نقطه در نظر می گیرد و با اتصال نقاط به یکدیگر، یک نمودار خطی برای شما ترسیم خواهد کرد. با استفاده از این نمودار به راحتی می توانید روند قیمتی را به دست بیاورید. نوع دیگری از نمودارهای پرکاربرد برای تحلیل تکنیکال لایت کوین، نمودارهای شمعی هستند. این نمودارها اطلاعات بیشتری مثل قیمت شروع، کمترین و بالاترین قیمت در بازه زمانی و قیمت پایانی را به شما نشان می دهند. همچنین با استفاده از کدهای رنگی نیز می توانید بفهمید که قیمت پایانی بالاتر یا پایین تر از قیمت ابتدایی بوده است. در بخش تحلیل های صرافی ارز دیجیتال اریترون از نمودار شمعی استفاده می شود.

اندیکاتورهای تحلیل ارز LTC

برای تحلیل تکنیکال لایت کوین اندیکاتورهای مختلفی وجود دارند اما محبوب ترین آن ها به شرح زیر است:

  • اندیکاتور میانگین متحرک: این اندیکاتور یکی از معروف ترین اندیکاتورهای ارز دیجیتال است. با استفاده از این شاخص شما می توانید روند حرکت قیمت ارزهای دیجیتال را در بازار را تشخیص دهید و متوجه شوید که قیمت در بازه زمانی مورد نظر شما صعودی یا نزولی خواهد بود.
  • اندیکاتور باند بولینگر: این اندیکاتور دارای یک میانگین متحرک ساده به عنوان باند میانی و دو عدد باند بالایی و پایینی است. در صورتی که قیمت با باند بالایی تماس داشته باشد، نشان دهنده سیگنال خروج و در صورتی که با باند پایینی در تماس باشد، نشان دهنده سیگنال ورود به بازار است.
  • اندیکاتور RSI: با کمک این اندیکاتور می توانید قدرت کلی خریدارها و فروشنده ها نسبت به یکدیگر را بسنجید و تشخیص دهید که کدام یک در حال حاضر قدرت بیشتری دارند. همچنین از این ابزار برای تشخیص سطوح حمایت و مقاومت استفاده می شود.

سخن نهایی

تحلیل تکنیکال یکی از بهترین روش ها برای شناسایی روند بازار و تعیین نقاط ورود و خروج از بازار محسوب می شود. شما با استفاده از این ابزارها می توانید روند قیمت را با دقت نسبتا بالایی تشخیص دهید و بهترین زمان برای ورود یا خروج از آن را پیدا کنید.


اخبار فوری لایت کوین


آخرین تحلیل های لایت کوین


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا