تحلیل ترا (luna) برا اساس نمودار تکنیکال

ارزش کل بازار $2,667,158 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.6035 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.5342
$0.542 29,381 تومان -0.64

نمودار تحلیل ترا (luna) برا اساس نمودار تکنیکال

ترا (لونا) از ابتدای ظهورشان در بازار کریپتو توجه سرمایه‌گذاران سراسر جهان را به خود جلب کرده‌ است. Luna به عنوان اسکلت اکوسیستم Terra عمل می‌کند و از طریق مکانیسم‌های پولی منحصر به‌ فردش پایداری و نقدینگی را فراهم می‌ کند. با نقش دوگانه‌ اش به عنوان دارایی وثیقه و نشانه حاکمیت، لونا نقش کلیدی در حفظ پایداری stablecoin های ترا مانند TerraUSD (UST) دارد.

هدف ما از این تحلیل ارائه دیدگاه‌های ارزشمندی در مورد اصول اساسی و دینامیک بازاری Terra (لونا) به خوانندگان است. چه یک سرمایه‌گذار باتجربه باشید چه یک تازه‌کار در دنیای رمزارزها به شما کمک می کنیم که فرصت های خوب سرمایه گذاری در این بازار را از دست ندهید و بهترین زمان را برای خرید یا فروش ارز دیجیتال ترا را انتخاب.

تحلیل ارز لونا

تحلیل ارز دیجیتال ترا (لونا) 

تیم ترا مدعی بود که این رمز ارز به منظور از بین بردن شیوه های مبهم هزینه بر و پیچیده سنتی ارائه شده است؛ زیرا قرار بر این بود که این پروتکل برای ارزهای دیجیتال همچون یک بانک مرکزی باشد و از طریق قراردادهای هوشمند و الگوریتم ها در این بازار ثبات قیمت ایجاد کند.

ترا با نماد اختصاری LUNA یکی دیگر از اشکال دارایی دیجیتال به شمار می رود که با در اختیار داشتن ۰.۰۳ درصدی از کل بازار در رتبه ۸۰ این بازار قرار دارد و ارزش آن 50666 میلیون دلار است. حجم مبادلات روزانه این رمز ارز ۴۴.۹۴ میلیون دلار و بالاترین قیمت آن معادل ۱۱۹.۱۸ دلار بوده است که این رقم در ۵ آوریل ۲۰۲۲ یا به عبارتی در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ به ثبت رسیده است. پایین ترین قیمت این رمز ارز نیز شامل ۹۹.۹۹ است. تعداد واحدهای کل این رمز ارز ۶.۸۴ تریلیون است که ۵.۸۲ تریلیون از آن در گردش است.

در حال حاضر تحلیل ارز ترا نشان می دهد که قیمت آن از محدوده حمایتی رشد خوبی داشته و به محدوده مقاومتی رسیده است. بنابراین می توان منتظر اصلاح نزولی به محدوده های حمایتی بود.

ناگفته نماند که مطابق با آخرین تحلیل های فاندامنتال و تکنیکال لونا در تحلیل ارز لونا کلاسیک باید گفت که اگر این رمز ارز بتواند سال ۲۰۲۳ را با rsl بالاتر از ۶۰ به پایان برساند، روند صعودی قیمت همچنان ادامه خواهد داشت و قیمت آن تا پایان همین سال به ۰.۰۰۲ خواهد رسید.

لونا 2.0

 تحلیل تکنیکال ارز لونا

در تحلیل تکنیکال ارز لونا نمودارها و اطلاعاتی در رابطه با حجم معاملات، قیمت، وضعیت کلی بازار و سهام، ابزارها و تکنیک های مختلف مورد بررسی قرار می گیرند. در واقع تحلیل تکنیکال ارز لونا شامل یک استراتژی معاملاتی است که به منظور تعیین فرصت های معامله و همچنین ارزیابی سرمایه گذاری انجام می شود.

به عبارت دیگر در تحلیل تکنیکال تاریخچه، قیمت ارز های دیجیتال و حجم معاملات مورد بررسی قرار می گیرد. برای آنکه بتوانید با استفاده از این ابزار تحلیل درستی داشته باشید باید بازارهای محوری تئوری و روندهای صعودی و نزولی بازار را بشناسید.

مطابق با اطلاعات دریافتی از تحلیل تکنیکال ارز لونا می توان گفت که در حال حاضر لونا یا به عبارت دیگر توکن بومی ترا در نزدیکی بولینگر باند معامله می شود. همین عامل به سادگی نشان می دهد که روند قیمت آن سیر صعودی دارد. اندیکاتور شتاب حرکت قیمتی یا شاخص قدرت نسبی آن با رقم ۵۴ نشان دهنده یک حرکت خنثی است. در بالای خط سیگنال macd حرکت منفی دارد و با هیستوگرام قرمز در حال معامله است.

چشم انداز کوتاه مدت برای توکن لونا با وجود بهبود بازار پس از سقوط ماه می بی طرف به نظر می رسد و هم اکنون پیش بینی آینده آن برای دراز مدت نیز دشوار و حتی غیر ممکن است. در حال حاضر در تحلیل تکنیکال ارز لونا ارزش کل بازار $ 508,910,639 است و حجم معاملات 24 ساعته $ 46,181,292 است. همچنین عرضه کل 6,841,967,713,776 LUNC بوده و عرضه در گردش معادل 5,816,489,173,167 LUNC است.

چگونه می توان از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال ارز لونا استفاده کرد؟

برای آنکه تحلیل ارز ترا به درستی صورت بگیرد باید نحوه استفاده از نمودار عقربه ای تحلیل تکنیکال این رمز ارز را بلد باشید. جهت استفاده و بهره گیری از نمودار عقربه ای تحليل ارز لونا در صرافی ارز دیجیتال اریترون، باید از بالای نمودار تایم فریم یا به عبارت دیگر بازه زمانی مد نظر را انتخاب کنید. پس از انتخاب کردن بازه زمانی در زیر نمودار نتیجه تحلیل تکنیکال ارز به نمایش در می آید. نتیجه مذکور شامل یک پیشنهاد از ۵ حالت ممکن که شامل پیشنهاد به خرید، پیشنهاد به فروش، پیشنهاد به نگهداری، پیشنهاد اکید به فروش و پیشنهاد اکید به خرید است خواهد بود.

به عنوان مثال زمانی که تصمیم دارید با استفاده از این ابزار شرایط بازار ۲۴ ساعته این رمز ارز را مورد بررسی قرار دهید، باید بازه زمانی یک روزه را انتخاب کنید. به این ترتیب نظر اندیکاتورهای تکنیکال را در قالب یک پیشنهاد برای بازه زمانی وارد شده دریافت خواهید کرد.

نمودار-لونا

تاریخچه قیمت توکن لونا

یکی از پیش نیاز های مهم برای تحلیل ارز ترا بررسی پیشینه قیمت توکن آن است.  پذیرش پیشنهادی مبنی بر سوزاندن ۸۸/۷ میلیون توکن، و ایجاد حداقل ۴ میلیون توکن بیشتر شرایطی را فراهم آورد که این رمز ارز به اوج قیمت خود برسد.دو کوان بنیانگذار این رمز ارز بر خلاف برخی از دیگر کاربران باور داشت که سوزاندن ۸۹ میلیون لونا زیاده روی نبوده و سوزاندن ۱۰ درصد از استخر نقدینگی جامعه این ارز موجب می شود که الگوریتم لونا کمتر در معرض ریسک سیستماتیک قرار بگیرد.

همچنین داشتن اطلاعات کامل در رابطه با سیستم دو توکنی این رمز ارز نیز اهمیت بالایی دارد. به هر حال در بازار این ارز نیز تعیین قیمت توکن لونا بیش از هر چیزی در سیطره میزان عرضه و تقاضا قرار دارد. در واقع پروتکل ترا شامل دو توکن لونا و ترا است که استیبل کوین آن شامل ترا است. استیبل توکن قیمت ارزهای فیات مختلف را به صورت همزمان پیگیری می کند.

لازمه ایجاد استیبل کوین ترا سوزانده شدن دومین توکن این پروتکل یا به عبارت دیگر لونا است. از این رو می توان گفت که دومین توکن این پروژه یا به عبارت دیگر توکن لونا وظیفه دارد که قیمت توکن ترا را تثبیت کند. به این ترتیب در پروتکل ترا کاربران تشویق به سوزاندن لونا و ایجاد توکن های ترا USD می شوند.

روند دریافت سود از سوزاندن توکن لونا و ایجاد توکن ترا usd به نحوی است که هر کاربر با سوزاندن یک توکن لونا می تواند یک توکن ترا usd به ارزش یک دلار تثبیت کند. سپس آن را با قیمت بازار که دارای ارزش ۱.۱ دلار است به فروش رسانده و از این طریق به درآمد برسد. البته ناگفته نماند که هر چقدر میزان عرضه توکن ترا usd بالاتر باشد به همان میزان احتمال کاهش قیمت آن بالا رفته و برعکس با کاهش میزان عرضه احتمال افزایش قیمت بالاتر می رود.

سوالات متداول

ارزش بازار لونا در تحلیل تکنیکال آن چقدر است؟

در حال حاضر در تحلیل تکنیکال ارز لونا ارزش کل بازار $ 508,910,639 است و حجم معاملات 24 ساعته $ 46,181,29 می باشد.

براساس تحلیل تکنیکال ارز لونا چشم انداز دراز مدت آن چگونه پیش بینی می شود؟

چشم انداز کوتاه مدت برای توکن لونا با وجود بهبود بازار پس از سقوط ماه می بی طرف به نظر می رسد و هم اکنون پیش بینی آینده آن برای دراز مدت نیز دشوار و حتی غیر ممکن است.

روند دریافت سود از طریق سوزاندن توکن لونا در پروژه ترا چگونه است؟

روند دریافت سود از سوزاندن توکن لونا و ایجاد توکن ترا usd به نحوی است که هر کاربر با سوزاندن یک توکن لونا می تواند یک توکن ترا usd به ارزش یک دلار تثبیت کند. سپس آن را با قیمت بازار که دارای ارزش ۱.۱ دلار است به فروش رسانده و از این طریق به درآمد برسد.


اخبار فوری ترا


آخرین تحلیل های ترا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا