تحلیل ارز میرور پروتکل

ارزش کل بازار $1,073,677 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.02679 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.02387
$0.02456 1,313 تومان 2.31

نمودار تحلیل ارز میرور پروتکل

ارز دیجیتال میرور پروتکل با نماد MIR توکن نظارتی شبکه میرور پروتکل است. میرور پروتکل یک پروتکل برای ایجاد و مدیریت دارای های غیرواقعی است که توسط آزمایشگاه های ترافورم، روی بلاکچین ترا ساخته شده است. این پروتکل از روز اول به صورت غیرمتمرکز ارائه شده است و تمامی دارایی ها و تغییرات کد آن توسط هولدرها مورد نظارت قرار می گیرد. آزمایشگاه های ترافورم هیچ قصدی برای نگهداری و فروش توکن های MIR ندارد و این موسسه هیچگونه دسترسی خاصی به این شبکه نخواهد داشت. هدف این امر این است که شبکه کاملا غیرمتمرکز و بر پایه جامعه کاربران آن باشد.

میرور پروتکل در واقع یک نرم افزار غیرمتمرکز بر پایه بلاکچین است که کاربران آن امکان ایجاد سرمایه های مصنوعی و ردیابی ارزش آن در دنیای واقعی را دارند. با توجه به افزایش محبوبیت اقتصاد غیرمتمرکز، محبوبیت ارز دیجیتال میرور پروتکل نیز روز به روز در حال افزایش است و کاربران بیشتری قصد خرید ارز میرو پروتوکل و سرمایه گذاری ری این ارز را دارند.

تحلیل ارز میرور

تحلیل فاندامنتال میرور پروتکل (MIR)

میرور پروتکل در دسامبر سال ۲۰۲۰ توسط Terraform Labs که یک شرکت کره ای و مسئول توسعه شبکه ترا است تاسیس شد و کم کم ارزش واقعی خودش را در لیست قیمت ارزهای دیجیتال پیدا کرد. مدیرعامل این موسسه Do Kwon است که در رشته علوم کامپیوتر دانشگاه استنفورد تحصیل کرده و قبل از تاسیس ترافورم لبز در شرکت هایی مثل اپل و مایکروسافت مشغول به کار بوده است. برایان یونگ، نیکلاس پلاتیاس و پال کیم نیز دیگر اعضای تیم توسعه دهنده شبکه میرور پروتکل محسوب می شوند. این تیم بیش از ۱۵۰ میلیون دلار از سرمایه گذارهای بزرگ کریپتویی مثل Galaxy Digital، Pantera Capital و… جذب کرده است که از آن برای توسعه اکوسیستم ترا و پروژه های مبتنی بر آن مثل میرور پروتکل، انکر و پایلون استفاده می کند.

همانطور که گفته شد، از این شبکه برای ایجاد نمونه هایی کاملا دیجیتالی از سرمایه های دنیای واقعی استفاده می شود. این سرمایه ها تحت عنوان mAssets شناخته می شوند و مهم ترین مزیت آن هم این است که تمامی افراد در سراسر جهان می توانند بدون هیچگونه محدودیتی به مبادله و معامله آن ها بپردازند. از آنجایی که این دارایی ها براساس استخر نقدینگی تهیه شده توسط کاربر پشتیبانی می شوند، معاملات آن با سرعت فوق العاده بالایی (حدودا ۶ ثانیه) انجام می شود. قرار است مجموعا 370,575,000 توکن MIR به بازار عرضه شود. دارندگان این توکن می توانند به صورت کامل در آینده این شبکه مشارکت داشته باشند و تمامی تغییرات شبکه براساس نظر و رای کاربران آن اعمال می شود. برای مثال هولدرهای ارز دیجیتال میرور پروتکل به صورت کامل روی خزانه این پروژه و همینطور تغییرات کدهای آن نظارت خواهند داشت و در صورت نیاز می توانند تغییرات مورد نظر خودشان را برای اعمال به رای بگذارند.

ارز میرور

سخن نهایی

 شما با استفاده از نمودار تحلیل تکنیکال صرافی ارز دیجیتال اریترون میرور پروتکل می توانید آینده قیمتی این ارز دیجیتال را تا حدودی پیش بینی کنید. همچنین تحلیل فاندامنتال و اطلاع از گذشته این ارزنیز به شما کمک می کند که درک بهتری از آینده این پروژه و تاثیر آن روی جامعه داشته باشید و بهتر بتوانید برای ورود یا خروج از آن تصمیم بگیرید.


اخبار فوری میرور پروتکل


آخرین تحلیل های میرور پروتکل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا