تحلیل تکنیکال تون کوین TON – پیش بینی قیمت و آینده ارز

ارزش کل بازار $1,025,222 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $7.54 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $6.81
$7.54 374,721 تومان 9.03

نمودار تحلیل تکنیکال تون کوین TON – پیش بینی قیمت و آینده ارز

تحلیل تون کوین از نظر تکنیکال به ما نشان می دهد که قیمت این ارز در سال ۲۰۲۴ می تواند به ۱.۵۶ دلار برسد. بر اساس نزولی ترین سناریوها، قیمت تون کوین در سال ۲۰۲۴ چیزی معادل ۲.۹۴ دلار تخمین زده می شود. قیمت تون کوین در نوامبر ۲۰۲۱ در بالاترین حالت خود قرار داشت و معادل ۵.۲۹ دلار بود. در زمان نگارش این مطلب مجموع عرضه تون کوین در گردش معادل ۳,۴۶۹,۰۸۱,۹۲۲.۳۹ دلار و ارزش بازار آن نیز برابر با ۱۲,۸۵۱,۱۷۵,۸۰۰ دلار است.

قیمت Toncoin در هفته گذشته معادل چیزی حدود ۲.۸۲ دلار بود. اکنون این قیمت ۱.۸۶ درصد افزایش داشته و معادل ۳.۶۸ دلار است. نوسانات جزئی قیمت در بازار کریپتو یک امر کاملا طبیعی و نرمال است. ورود یک رمزارز به بازار صعودی و نزولی در بازه های زمانی کوتاه، نمی تواند آینده آن دارایی را برای شما بازگو کند. بر همین اساس کارشناسان حوزه کریپتو معتقدند که ارز دیجیتال TON روند صعودی بلندمدتی را تجربه کرده و در سال ۲۰۲۵ به ارزش ۳.۳۰ دلار می رسد.

پیش بینی قیمت تون کوین

تحلیل تون کوین Toncoin در کوتاه مدت

سال ۲۰۲۳ برای ارز دیجیتال Toncoin سالی پرحادثه بود. برای اینکه پیش بینی آینده این دارایی دیجیتال خواناتر، واضح تر و ساده تر شود، ما آن را به دو دسته پیش بینی کوتاه مدت و پیش بینی بلند مدت تقسیم کرده ایم. در زمان نگارش این مطلب حجم معاملات ارز TON برابر است با ۱۸۱,۳۶۹,۳۳۷ می باشد. ضمن اینکه این توکن در ۳۰ روز گذشته چیزی حدود ۶۵.۵۶ درصد افزایش داشته است.

تحقیقات و بررسی های انجام شده برای تحلیل کوتاه مدت ارز دیجیتال TON، میانگین قیمت آن در ماه می ۲۰۲۴ را معادل ۰.۸۶ دلار نشان می دهد. همچنین تحلیلگران معتقدند که قیمت این توکن در می ۲۰۲۴ به حداکثر میزان ۰.۹۳ دلار خواهد رسید.

در مقابل این پیش بینی کوتاه مدت، تحلیلگران حوزه کریپتو پیش بینی کرده اند که قیمت تون کوین در سپتامبر ۲۰۲۴ به طور میانگین معادل ۱.۱۲ دلار خواهد بود. آنها همچنین در این پیش بینی بلند مدت، حداکثر نرخ معاملاتی تون کوین در این بازه زمانی را ۱.۲۰ دلار اعلام کرده اند.

پیش بینی قیمت تون کوین در سال 2024

ماه کمترین قیمت میانگین قیمت بیشترین قیمت
March $5.09 $5.23 $5.36
April $10.14 $9.88 $9.62
May $0.89 $4.95 $9
June $2.98 $3.06 $3.14
July $2.61 $2.87 $3.13
August $10.04 $9.79 $9.53
September $1.89 $5.84 $9.78
October $0.46 $3.16 $5.86
November $2.17 $2.27 $2.37
December $2.17 $2.27 $2.36

تون کوین در ۲۰ مارس ۲۰۲۴:

تحلیل تکنیکال تون کوین نشان می دهد که قیمت Toncoin در ۲۰ مارس ۲۰۲۴ بین ۰.۱۹ و ۰.۲۲ دلار در نوسان بوده و با میانگین قیمت ۰.۲۱ دلار معامله خواهد شد.

 

آینده تون کوین در 21 مارس 2024:

بر اساس نتایج تحلیل ها و بررسی های متخصصان بازار کریپتو، قیمت ارز دیجیتال تون کوین در ۲۱ مارس ۲۰۲۴ را بین ۰.۷۷ و ۰.۸۹ دلار پیش بینی شده است. طبق این پیش بینی ها ارز TON در این بازه زمانی با میانگین قیمت ۰.۸۳ دلار معامله خواهد شد.

 

ارز TON در 22 مارس 2024:

تحلیلگران حوزه رمزارزها قیمت ارز دیجیتال Toncoin را در ۲۲ مارس با حداکثر و حداقل ۰.۷۷ و ۰.۶۷ دلار پیش بینی کرده اند. آن ها معتقدند که تون کوین در این تاریخ به طور متوسط با قیمت ۰.۷۲ دلار معامله خواهد شد.

 

ارز Toncoin برای ۲۷ مارس ۲۰۲۴:

پیش بینی های موجود نشان دهنده این است که قیمت ارز TON در ۲۷ مارس ۲۰۲۴ بین دو قیمت ۰.۵۲ و ۰.۶۰ دلار در نوسان خواهد بود. میانگین قیمت این رمزارز نیز معادل چیزی در حدود ۰.۵۶ دلار پیش بینی شده است.

 

پیش بینی قیمت Toncoin برای ۱ آوریل ۲۰۲۴:

طبق تحقیقات و تحلیل های انجام شده، قیمت تون کوین در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۴ باید بین ۰.۶۴ تا ۰.۷۳ دلار باشد. همچنین میانگین نرخ معاملاتی این دارایی دیجیتال نیز در تاریخ مذکور، حدود ۰.۶۸ دلار پیش بینی شده است.

تون کوین تلگرام

ارز دیجیتال TON در ۱۱ آوریل ۲۰۲۴:

به نظر می رسد قیمت ارز تون کوین در ۱۱ آوریل ۲۰۲۴ به حداکثر ۰.۸۳ دلار و حداقل ۰.۷۲ دلار می رسد. آنها پیش بینی کرده اند که میانگین نرخ معاملاتی ارز TON در این تاریخ معادل ۰.۷۸ دلار خواهد بود.

 

پیش بینی قیمت تون کوین برای ماه می ۲۰۲۴:

بر اساس تحلیل تکنیکال تون کوین بازه قیمتی این ارز در ماه می سال ۲۰۲۴ بین ۰.۸۰ تا ۰.۹۳ دلار پیش بینی شده است. محققان و تحلیلگران حوزه کریپتو معتقدند که میانگین قیمتی ارز TON در این ماه برابر با ۰.۸۶ دلار خواهد بود.

 

تون کوین در ژوئن ۲۰۲۴:

نتیجه تحقیقات و بررسی های کارشناسان بازار کریپتو بیانگر این است که قیمت ارز تون کوین در ماه ژوئن ۲۰۲۴ به حداکثر ۰.۹۹ دلار خواهد رسید. همچنین پیش بینی ها حداقل قیمت این توکن را چیزی حدود ۰.۸۶ دلار نشان می دهند. کارشناسان معتقدند ارز TON در این ماه با میانگین قیمت ۰.۹۳ دلار معامله خواهد شد.

 

آینده ارز دیجیتال Toncoin در جولای ۲۰۲۴:

طبق تجزیه و تحلیل های انجام شده روی نوسانات قیمت ارز دیجیتال TON، نرخ معاملاتی این توکن در جولای ۲۰۲۴ بین ۰.۹۲ و ۱.۰۶ دلار خواهد بود. همچنین کارشناسان معتقدند میانگین قیمت این توکن در جولای ۲۰۲۴ به چیزی حدود ۰.۹۹ دلار می رسد.

 

پیش بینی قیمت Toncoin برای ماه آگوست ۲۰۲۴:

میانگین قیمت ارز دیجیتال Toncoin در آگوست ۲۰۲۴ معادل چیزی حدود ۱.۰۶ دلار پیش بینی شده است. تحلیلگران معتقدند که ارزش Toncoin در این ماه بین دو سطح حدودی ۱.۱۳ و ۰.۹۸ دلار در نوسان خواهد بود.

 

پیش بینی قیمت رمزارز تون کوین برای ماه سپتامبر ۲۰۲۴:

بر اساس تحلیل تون کوین قیمت رمزارز Toncoin در سپتامبر ۲۰۲۴ باید بین ۱.۰۴ تا ۱.۲۰ دلار باشد. همچنین میانگین قیمت ارز تون کوین در این بازه زمانی نیز نزدیک به ۱.۱۲ دلار پیش بینی شده است.

 

تحلیل تون کوین برای ماه اکتبر ۲۰۲۴:

کارشناسان صنعت کریپتو معتقدند که میانگین قیمت تون کوین در ماه اکتبر ۲۰۲۴ به طور تقریبی برابر است با ۱.۱۸ دلار. آنها حداکثر و حداقل قیمت این دارایی دیجیتال را نیز به ترتیب معادل ۱.۲۶ و ۱.۱۰ دلار پیش بینی کرده اند.

 

ارز Toncoin در نوامبر ۲۰۲۴:

با توجه به تحلیل ها و بررسی های انجام شده در نوسانات قیمتی گذشته تون کوین، میانگین نرخ معاملاتی این رمز ارز در نوامبر ۲۰۲۴ چیزی حدود ۱.۲۴ دلار در نظر گرفته شده است. پیش بینی ها حاکی از آن است که احتمالاً ارزش تون کوین در این تاریخ بین ۱.۱۵ تا ۱.۳۳ دلار در نوسان خواهد بود.

 

آینده ارز تون کوین در دسامبر 2024:

حداکثر قیمت رمزارز TON در دسامبر ۲۰۲۴، حدود ۱.۳۹ دلار پیش بینی شده است. تحلیلگران معتقدند که ارزش تون کوین در این ماه ممکن است تا ۱.۲۱ دلار نیز کاهش یابد. اما به طور کلی با میانگین قیمت ۱.۳۰ دلار معامله خواهد شد.

 

پیش بینی قیمت تون کوین در بلند مدت

حال نوبت آن است که با چشم اندازی بلند مدت به بررسی آینده ارز دیجیتال Toncoin بپردازیم. برای پیش بینی قیمت ارز TON در دراز مدت، باید به تحلیل عملکرد آن در طول تاریخ، تحولات آن و احساسات بازار بپردازیم.

تحلیل و پیش بینی قیمت تون کوین

تحلیل تون کوین در ۲۰۲۴

طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده توسط تحلیلگران حوزه کریپتو، قیمت تون کوین در سال ۲۰۲۴ به طور تقریبی بین ۱.۰۴ و ۱.۵۶ دلار خواهد بود. نتیجه این تحلیل ها حاکی از آن است که ارز TON امسال با میانگین قیمتی ۱.۳۰ دلار معامله می شود.

تحلیل تون کوین در سال ۲۰۲۵

میانگین قیمت ارز دیجیتال تون کوین برای سال ۲۰۲۵ چیزی حدود ۲.۷۵ دلار پیش بینی شده است. تحلیلگران بازار رمزارزها معتقدند که در سال آینده تون کوین با حداکثر و حداقل قیمت ۳.۳۰ و ۲.۲۰ دلار معامله خواهد شد.

آینده تون کوین در سال 2026

پیش بینی های انجام شده حاکی از آن است که قیمت تون کوین در ۲۰۲۶ در بازه قیمتی ۴.۵۲ و ۳.۰۲ دلار نوسان خواهد داشت. همچنین انتظار می رود که میانگین نرخ معاملاتی ارز TON در آن سال چیزی حدود ۳.۷۷ دلار باشد.

آینده ارز تون کوین در ۲۰۲۷

طبق بررسی ها و تحقیقات انجام شده توسط متخصصان حوزه کریپتوکارنسی، قیمت Toncoin در سال ۲۰۲۷ با حداکثر ۶.۲۰ و حداقل ۴.۱۳ دلار معامله خواهد شد. ضمن اینکه میانگین قیمتی این توکن در ۲۰۲۷ نیز احتمالاً به چیزی حدود ۵.۱۶ دلار می رسد.

تحلیل و پیش بینی ارز TON در سال 2028

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که قیمت توکن Toncoin در سال ۲۰۲۸ به حداکثر ۸.۴۹ دلار می رسد. آنها همچنین پیش بینی کرده اند که ارزش این توکن در ۲۰۲۸ ممکن است تا ۵.۶۶ دلار کاهش پیدا کند. به طور کلی میانگین قیمتی ارز TON در آن سال چیزی حدود ۷.۰۸ دلار پیش بینی شده است.

تون کوین

تحلیل قیمت Toncoin در سال 2029

پیش بینی های موجود درباره آینده ارز TON نشان دهنده این است که قیمت این توکن در سال ۲۰۲۹ بین ۷.۷۶ و ۱۱.۶۴ دلار خواهد بود. در تمام تحلیل های موجود، میانگین نرخ معاملاتی تون کوین در سال ۲۰۲۹ معادل چیزی حدود ۹.۷۰ دلار اعلام شده است.

تحلیل تکنیکال تون کوین و پیش بینی قیمت در 2030

طبق تحلیل کارشناسان متخصص بازار کریپتو، قیمت ارز دیجیتال تون کوین در سال ۲۰۳۰ به حداقل و حداکثر ۱۰.۶۳ و ۱۵.۹۴ دلار می رسد. این افراد متخصص میانگین نرخ معاملاتی ارز TON در آن سال را چیزی حدود ۱۳.۲۹ دلار اعلام کرده اند.

آینده ارز TON در سال 2031

احتمالاً ارزش توکن تون کوین در سال ۲۰۳۱ به طور متوسط به ۱۸.۲۱ دلار خواهد رسید. تحقیقات و تحلیل های انجام شده نشان می دهد که قیمت این رمزارز در سال ۲۰۳۱ بین ۱۴.۵۶ و ۲۱.۸۵ دلار در نوسان خواهد بود.

پیش بینی قیمت رمزارز Toncoin در 2032

تحلیلگران صنعت کریپتوکارنسی و بازار رمزارزها حداقل و حداکثر قیمت رمزارز Toncoin در سال ۲۰۳۲ را به ترتیب معادل ۱۹.۹۶ و ۲۹.۹۳ دلار اعلام کرده اند. آنها انتظار دارند تون کوین در آن سال با میانگین قیمتی ۲۴.۹۵ دلار خرید و فروش شود.

آینده قیمت TON در سال 2033

طبق تحقیقات و بررسی های افراد متخصص، قیمت تون کوین در سال ۲۰۳۳ باید بین ۲۷.۳۴ و ۴۱.۰۲ دلار باشد. ضمن اینکه متخصصان میانگین نرخ معاملاتی ارز TON در سال ۲۰۳۳ را نیز چیزی حدود ۳۴.۱۸ دلار پیش بینی کرده اند.

تحلیل و پیش بینی قیمت تون کوین در ۲۰۳۵

میانگین قیمت ارز دیجیتال تون کوین در سال ۲۰۳۵ معادل ۶۴.۱۷ دلار پیش بینی شده است. تحلیلگران این عرصه انتظار دارند تا قیمت تون کوین در ۲۰۳۵ بین ۵۱.۳۴ و ۷۷.۰۱ دلار در نوسان باشد.


اخبار فوری تن


آخرین تحلیل های تن


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا