معرفی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال فلاکس چیست؟

رمز ارز یا ارز دیجیتال در واقع نوعی پول است که جایگزین ارزهای رایج در دنیای دیجیتال شده. در این مقاله به یکی از انواع ارز دیجیتال به نام ارزفلوکس می‌پردازیم.

ارز دیجیتال فلاکس  یک پلتفرم است که امکان استفاده از قراردادهای هوشمند را برای ما فراهم می‌کند. این نوع ارز دیجیتال هیچ رقیبی در حوزه بلاک چین ندارد.

اریترون به عنوان معتبرترین صرافی ارز دیجیتال با هدف فراهم کردن بستری مطمئن و قانونی امکان خرید و فروش 400 رمز ارز متنوع از جمله ارز دیجیتال فلوکس را برای شما فراهم کرده است.

شما می‌توانید به صورت قانونی، بدون احراز هویت و همراه با امکاناتی ویژه همچون امکان مشخص کردن حد سود و ضرر این ارز را از اریترون خریداری کنید.

تاریخچه ارز دیجیتال فلوکس (FLUX)

رمز ارز FLUX کوین بومی اکوسیستم فلاکس است که مجموعه‌ای از راهکارها را با هدف فراهم کردن خدمات پردازشی غیرمتمرکز ارائه می‌کند.

ارز دیجیتال فلاکس هدفی جز حل مشکلات زیرساختی دنیای بلاک چین ندارد و با ارائه مجموعه‌ای از ابزارهای مفید، توانسته به این هدف خود و رفع مشکلات بلاک چین پرداخته است.

ارز دیجیتال فولکس این امکان را به اپ های غیرمتمرکز می‌دهد تا به شکلی از متمرکز و مقیاس‌پذیر به فعالیت خود ادامه دهند و تمرکز خود را بر روی ساختن آن بگذارند.

شبکه flux در سه الی چهار سال گذشته به‌صورت مکرر در حال پیشرفت بوده و با هدف ساختن نسل بعدی قدرت محاسباتی غیرمتمرکز به صورت مداوم در حال پیشرفت و دگرگونی است.

ارز فولکس در واقع سه بنیان‌گذار اصلی دارد.

دنیل کلر که در حال حاضر مدیر بنیان‌گذار فولکس است، تادیس کمنتا این فرد از ابتدای کار همراه و همقدم فولکس بوده است و هم اکنون به‌عنوان مدیر نوآوری آن برای ایجاد فناوری‌های جدید در فلاکس تلاش می‌کند.

پارکر هانی من هم به‌عنوان مدیر عملیاتی این پروژه در حال فعالیت است. این متخصصان، کارکنان آن‌ها و 12000 گره محاسباتی FLUX در سراسر جهان ارزش فلاکس را بالا می‌برند.

در ادامه با ما همراه باشید تا به سوال شما راجب اینکه ارز دیجیتال فلکس چیست؟ پاسخ دهیم 

ارز دیجیتال flux چیست؟

فولکس یک ارز دیجیتال با بلاک چین خاص خود است. بااین‌وجود، دارایی‌های موازی در این شبکه وجود دارد که ارز حاکمیتی فلاکس را قادر می‌سازد تا روی تمام پروتکل‌های مالی غیر متمرکز مانند کادنا (KDA)، زنجیره هوشمند باینس (BSC)، اتریوم (ETH)، ترون(TRX) و ارزهایی همچون سولانا(SOL) کار کند.

این ارز دیجیتال در اصل، به‌عنوان یک‌ هارد فورک Zcash ظاهر شد؛ و در سال 2021، ZEL متوقف شد و دوباره بانام Flux راه‌اندازی شد.

اکوسیستم flux با عبارت اجماع اثبات کار فعالیت می‌کند که این مکانیزم امتیازی را برای میزبان‌های سخت‌افزار، حاکمیت زنجیره‌ای برای اجرای سخت‌افزار فراهم خواهد کرد.

پس از واریز سرمایه مورد نیاز فلاکس در کیف پول خود، اپراتورهای گره فلاکس می‌توانند در قالب سه سطح، سخت‌افزار مورد نیاز را برای راه‌اندازی انتخاب کنند. این ویژگی به هرکسی در سراسر جهان امکان می‌دهد تا در شبکه مشارکت سخت‌افزاری داشته باشد.

پس در حالت کلی می‌توان ارز فولکس را این‌گونه معرفی کرد که فولکس این امکان را به کاربر می‌دهد که محصولات بلاک چین منحصربه‌فرد خود را ایجاد کند.

ویژگی ارز دیجیتال فولکس

تصویر لوگو ارز دیجیتال فلاکس

در اینجا برخی از ویژگی‌های ارز دیجیتال فلوکس را با یکدیگر مرور می‌کنیم.

ارز دیجیتال فولکس دارای گره‌هایی است که می‌تواند بر روی سخت‌افزارهای Raspberry Pi، PC، Server و VPS در سراسر جهان اجرا شود.

این ویژگی برای ارز دیجیتال گره‌های فولکس وجود دارد که علاوه بیت کوین فلوکسی که برای تکمیل بلوک‌ها دریافت می‌کنند، با میزبانی برخی از برنامه‌های خاص، فولکس بیشتری کسب کند.

علاوه بر این ارز دیجیتال flux یک ارز pow قابل‌استخراج با پردازنده گرافیکی است که مدیریت DAO روی زنجیره و همچنین الزامات استیکینگ برای محافظت از شبکه در برابر احزاب مخرب را ممکن می‌کند.

فلاکس با بیش از 10000 گره در سراسر جهان 75000 vCore، 228.19 ترابایت RAM و 5.11 پتابایت فضای ذخیره سازی را ارائه می‌دهد. این مشخصات، مشخصات بی سابقه‌ای برای یک شبکه محاسباتی غیرمتمرکز وب 3 است.

ارز flux چگونه کار می‌کند؟

تصویر گرافیکی ارز دیجیتال فلاکس

این ارز دیجیتال خدمات ارزنده‌ای در زمینه محاسبات غیرمتمرکز ارائه می‌دهد و سبب ساخت بیشتر برنامه‌های غیرمتمرکز می‌شود.

علاوه بر این ارز دیجیتال فلاکس بهترین خدمات در سطح سازمانی را ارائه می‌دهد.

این ارز دیجیتال بیشتر از هر چیز دیگری بر روی امنیت و ثبات شبکه بلاک چین تمرکز دارد و در توسعه زیرساخت‌های ایدئال برای برنامه‌های غیرمتمرکز مهم‌ترین نقش را دارند. یکی از عواملی که نقش مهمی در روند فعالیت فلوکس دارند نودها هستند.

این ارز دیجیتال برای تمام تلاشش را برای ایمن نگه‌داشتن تراکنش‌ها در شبکه بلاک چین می‌شود؛ پس می‌توان گفت نودها از مهم‌ترین اجزای این مجموعه به‌حساب می‌آیند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا