معرفی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال نومرایر چیست؟

بازارهای مالی غیرمتمرکز به سرعت در حال توسعه هستند و به کمک آن، پروژه‌های ارزهای دیجیتال بیشتری با تمرکز بر خدمات و محصولات DeFi در حال ظهور هستند. Numerai یک پلتفرم صندوق تامینی است که ترکیبی از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، فناوری بلاک چین و علم داده را برای ایجاد مدل‌های پیش‌بینی مالی استفاده می‌کند.

صفر تا صد آنچه باید در مورد ارز دیجیتال نومرایر بدانید.

ارز دیجیتال نومرایر  با ارزش بازار حدود 157.03 میلیون دلار، در رتبه 295 بازار قرار دارد و سهم 0.007 درصدی از کل بازار رو در اختیار دارد، در حال حاضر 6,200,899 NMR از مجموع 11,000,000 NMR NMR که در گردش است، معامله شده است.

Numeraire تقریباً مانند تعداد زیادی ارز دیجیتال از جمله بیت کوین عرضه محدودی دارد. عرضه محدود به عنوان مکانیزمی‌در برابر تورم عمل می‌کند و به این معنی است که پس از اتمام عرضه، هیچ توکن NMR جدیدی نباید تولید شود.

اگرچه سقف عرضه اولیه Numeraire بیست و یک میلیون بود، اما Numeral در سال 2019 به میزان قابل توجهی آن عدد را کاهش داد.

Numeraire یک برنامه مشابه صندوق تامینی است که کاربران را قادر می‌سازد تا سهام را در بلاکچین اتریوم معامله کنند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بر اساس هوش مصنوعی و پیش‌بینی‌های ارائه شده توسط شبکه جهانی از فناوری بلاک چین استفاده می‌کنند و معاملات انجام دهند.

اصطلاح “numeraire” یک کلمه فرانسوی است که به “ارزش اسمی” یا “پول” ترجمه می‌شود و افراد هنگام مقایسه ابزارها یا کالاهای مشابه، آن را به عنوان معیار انتخاب می‌کنند. اکثر افراد برای خرید این ارز به معتبرترین صرافی ارز دیجیتال همچون اریترون مراجعه می‌کنند. 

Numerai که در سال 2015 تاسیس شد و ادعا می‌کند که اولین صندوق تامینی در حوزه دارایی‌های رمزنگاری شده است که به داده‌ها و پیش بینی‌های تولید شده توسط شرکت کنندگان در مسابقات برای شرکت در بازار سهام متکی است. 

همچنین پلتفرم NMR ادعا می‌کند که اولین صندوق تامینی است که از یادگیری ماشینی به شدت در استراتژی سرمایه گذاری خود استفاده می‌کند.

ارز دیجیتال نومرایر چیست؟

بررسی تاریخچه ارز NMR 

برای اینکه با ارز Numeraire آشنا شوید، مهم است که بدانید از کجا آمده و  منشا آن کجاست؟

ارز دیجیتال نومرایر که یک صندوق تامینی است که در سال 2015 در سانفرانسیسکو تشکیل شد. در اصل، این یک صندوق تامینی مبتنی بر نرم‌افزار است که هدف آن پیش‌بینی حرکت در بازار سهام است.

به طور کلی ارز دیجیتال نومرایر یک نرم افزار مبتنی بر بلاک چین است که به عنوان یک صندوق تامینی عمل می‌کند و انگیزه را با هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، رمزنگاری و علم داده ترکیب می‌کند تا بازارهای سهام را پیش بینی کند و به کاربران امکان داد و ستد سهام را بدهد. Numerai دارای دو برنامه کاربردی در نرم افزار خود است که هر برنامه از نوع متفاوتی از تجارت پشتیبانی می‌کند.

تصویر اسم ارز دیجیتال نومرایر

برای درک بهتر تحلیل ارز نومرایر خوب است از تاریخچه آن نیز مطلع شوید. این صندوق مبتنی بر پروتکل اتریوم است و توسط شرکت Numerai ایجاد شده است. Numerai در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا توسط ریچارد کریب در سال 2015 تاسیس شد. از سال 2016 تا 2020، پروژه Numerai دارای چهار دوره مالی جداگانه بود که در آن شرکت بیش از 21 میلیون دلار جمع آوری کرد.

در سال 2017، شرکت Numerai یک میلیون توکن NMR منتشر کرد و سکه‌ها را بین سرمایه‌گذارانی که قبلاً در مسابقات شرکت کرده بودند توزیع کرد. هدف اصلی این پروژه این است که به کاربران امکان داد و ستد سهام را از طریق یک مدل خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، علم داده و رمزنگاری انجام دهد.

دلایل محبوبیت ارز دیجیتال نومرایر

تصویر لوگو ارز دیجیتال نومرایر

Numerai مانند تتر منحصر به فرد است؛ زیرا ترکیبی از فناوری‌های نوآورانه است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند به معامله سهام و ارائه مدل‌های پیش بینی بپردازند. Numeraire کاربران را تشویق می‌کند تا مدل‌های پیش‌بینی و آپلود سیگنال‌ها را برای سایرین ارسال کنند. ارز دیجیتال نومرایر از طریق سیستم تشویقی که توسط هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، علم داده و رمزنگاری پشتیبانی می‌شود، کاربران را قادر می‌سازد تا توکن NMR را برای مشارکت خود دریافت کنند.

Numerai یک نرم افزار منحصر به فرد ارائه می‌دهد که نشان دهنده یک راه عالی برای مشاوران مالی و دانشمندان داده است تا با ارائه استراتژی‌های معاملاتی مبتنی بر داده‌های بازار مربوطه، درآمد اضافی ایجاد کنند.

ارزش بازار NMR تحت تأثیر نوسانات در بازار کریپتو است. کاربران می‌توانند NMR کسب کنند، آن را در پیش بینی‌ها به اشتراک بگذارند و همچنین می‌توانند آن را در بازار ارزهای دیجیتال معامله کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا