معرفی ارز دیجیتال

ارز اوپن اوشن چیست

اگر می‌خواهید بدانید که ارز open ocean چیست و چه ویژگی‌هایی دارد تا انتهای این مطلب با اریترون باشید و نکات کلیدی مرتبط با این رمز ارز را فرا بگیرید. بی‌شک یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شما برای خرید ارز دیجیتال این است که کدام صرافی ارزان‌ترین قیمت را پیشنهاد می‌دهد؛ همچنین برای یافتن پاسخ پرسش فوق مجبور هستید، به تمامی صرافی‌ها سر بزنید.

فرایند فوق بسیار زمان‌بر بوده و همچنین بروز خطا نیز در آن بالا است. اما آیا می‌دانید یک راهکار آسان‌تر جهت مقایسه قیمت رمز ارزها و خرید با ایمنی بالا و قیمت پایین وجود دارد. برای پی بردن به این راهکار توصیه می‌کنیم تا انتهای مطلب با صرافی دیجیتال اریترون باشید. همچنین اگر می‌خواهید بدانید که بیت کوین چیست می‌توانید مقاله آن را در این سایت مطالعه کنید.

 

بررسی صفر تا صد ماهیت ارز اوپن اوشن 

تصویر ارز اوپن اوشن 

فراموش نکنید که در معامله رمز ارزها لازم است بدانید که تحلیل تکنیکال چیست برای درک مفهوم تحلیل تکنیکال و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت ارز اوپن اوشن می‌توانید همین حالا از طریق این سایت پاسخ پرسش‌های خود را دریافت کنید.

در حال حاضر در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز بیش از ۹۰۰۰ کریپتوکارنسی متعدد با قیمت‌های متفاوت ارائه می‌شود. مسلماً شما نیز همانند تمامی کسانی که در این بازار فعالیت دارند، همواره تلاش می‌کنید ارز دیجیتال مد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید.

منتهی برای آنکه از بین تمامی صرافی‌های موجود، گزینه‌ای که ارز دیجیتال مد نظر را با ارزان‌ترین قیمت ارائه می‌دهد را پیدا کنید باید وقت و زمان زیادی صرف کنید. زیرا باید قیمت‌ها را در تک تک صرافی‌ها چک کرده و یا یکدیگر مقایسه کنید. پلتفرم اوپن اوشن مشکل فوق را از پیش روی شما برداشته و شرایطی فراهم کرده است که بتوانید در ساده‌ترین حالت و کمترین زمان ممکن به مناسب‌ترین صرافی برای خرید ارز دیجیتال مد نظر با ارزان‌ترین قیمت دسترسی پیدا کنید.

در واقع ارائه دهندگان این پلتفرم در پاسخ به پرسش ارز دیجیتال ooe چیست؟ بیان می‌کنند که این پلتفرم اولین پروتکل تجمیع کننده جامع صرافی‌های غیرمتمرکز و متمرکز به شمار می‌رود و قادر است از طریق الگوریتم مسیریابی هوشمند مناسب‌ترین شرایط را برای انجام معاملات با کمترین لرزش و بهترین قیمت برای شما مهیا کند.

به عبارت دیگر اپن اوشن دربردارنده یک الگوریتم مسیریابی هوشمند است که از طریق آن مناسب‌ترین قیمت‌ها را از صرافی‌های غیر متمرکز و متمرکز را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد. بهتر است بدانید که امکان بهره‌گیری از پلتفرم اپن اوشن برای شما کاملاً رایگان بوده و تنها هزینه‌ای که لازم است برای ترید از طریق این پلتفرم پرداخت کنید، کارمزد صرافی‌ها و فی شبکه است.

 

نحوه انجام معامله در پلتفرم اپن اوشن

برای انجام معامله در پلتفرم اپن اوشن یک پروتکل سه مرحله‌ای طی می‌شود. در مرحله اول از صرافی‌های غیر متمرکز و متمرکز مضمه قیمت دریافت می‌شود. در مرحله دوم بهترین مسیر معاملاتی به منظور انجام معامله با کمترین لغزش و مناسب‌ترین قیمت بهینه‌سازی می‌شود. در مرحله انتهایی نیز جهت اجرای معامله قیمت به شما اعلام می‌گردد.

 

ویژگی‌های اوپن اوشن

تصویر لوگو ارز اوپن اوشن 

با توجه به توضیحات ارائه شده مشخص شد که در حال حاضر پروتکل اپن اوشن شامل یک پروتکل تجمیع می‌باشد که همه تریدرها را از طریق تجمیع صرافی‌های غیرمتمرکز ، جریان اصلی ارز دیجیتال را به مبادله بین زنجیره‌‌های مختلف با مناسب ترین قیمت‌ها دعوت می‌کند. همچنین از طریق تجمیع صرافی‌های متمرکز نیز مبادله لحظه‌ای را در صرافی‌های متمرکز جریان اصلی جمع می‌کند. علاوه‌بر این اوپن اوشن ویژگی‌های زیر را نیز درپی دارد.

 • ارائه راهکار نوآورانه برای کاربران

این پلتفرم بهترین راهکار را با پایین‌ترین لغزش و با بهترین کارمزدها به کاربران خود ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر فرایند مسیریابی از طریق آن بین پروتکل‌های مختلف پخش می‌شود و در نتیجه بهترین مبلغ کارمزد تراکنش را به همراه دارد.

 • جمع‌آوری محصولات اصلی

اوپن اوشن در CEXها و DEXها قدرت تجمیع کاملی دارد اما توانایی‌های خود را به یکی از دو مورد نام برده محدود نکرده است. در کنار قدرت تجمیع کامل اقدام به جمع آوری محصولات جریان اصلی نظیر تجهیزات نگهداری سود، وام دهی، اوراق مشتقه و محصولات بیمه نیز می‌کند.

 • داشتن تخصص در یادگیری ماشین و مسیریابی هوشمندانه

اپن اوشن در کنار ارائه تجمیع، در مجموعه کاملی از کلاس‌های دارایی در یادگیری ماشین و مسیریابی هوشمندانه نیز تخصص دارد. از این رو پایین‌ترین هزینه‌های گس و بهترین قیمت‌ها را از طریق نسخه بهینه شده الگوریتم D-star ضمانت می‌کند.

 

معرفی تیم توسعه دهنده اوپن اوشن

تیم توسعه دهنده اپن اوشن شامل یک مجموعه ۱۶ نفره متخصص تمام وقت است که همه آنها قبل از پیوستن به این مجموعه سابقه درخشانی در حوزه‌های مختلف توسعه بلک چین دارند. همچنین اپن اوشن ۲ بنیانگذار با پیشینه درخشان در زمینه مبادله و توسعه سیستم‌های سرمایه‌گذاری دارد.

مجموعه توسعه دهنده این پلتفرم به منظور ارائه دنیایی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری به فعالان و همچنین علاقمندان به ارزهای دیجیتال با پروژه‌ها و شرکت‌ها وارد همکاری شده‌اند. به عنوان مثال در اعلامیه‌ای که اخیرا از طرف تیم توسعه دهنده این پلتفرم منتشر شده است، پروژه اپن اوشن قصد دارد با همراهی بایننس به عنوان یک سرمایه‌گذار استراتژیک یک دوره جذب سرمایه را آغاز کند. علاوه بر بایننس نام‌های شناخته شده‌ای نظیر آل دی کپیتال، آلتونومی cms کنتینک نیز در این پروژه با اپن اوشن همکاری دارند.

 

آینده ارز دیجیتال اپن اوشن

لازم به ذکر است که اپن اوشن اقدام به ارائه یک پلتفرم مبادله چند زنجیره‌ای کرده است که شما به عنوان کاربر این پلتفرم می‌توانند در کنار دسترسی به یک شرایط ایده‌آل جهت مبادله بازارساز خودکار لحظه‌ای، به‌منظور استفاده راحت در یک مکان، امکانات خاص دیگری نظیر اوراق مشتقه و مبادله بین زنجیری را نیز به همراه دارد.

البته ناگفته نماند که اوپن اوشن فقط به تجمیع مبادلات نقطه‌ای توجه ندارد و با بررسی نقشه راه آن می‌توان گفت که برای آینده می‌تواند انتظارات بیشتری را برآورده کند. زیرا تیم توسعه دهنده آن همواره تلاش می‌کنند در نسخه بین‌المللی خود وام‌دهی، محصولات درآمد، بازار مشتقات، سرویس‌های بیمه و وام را هم ارائه دهند. همچین انتظار می‌رود که در آینده به کار گیری یک استراتژی مبادله قابل فهم را نیز به کاربران خود ارائه دهد و برای مبادله‌گران رمز ارز یک راه ورودی در تمامی رده‌های محصولات به همراه داشته باشد.

 

بهترین کیف پول‌های ارز OOE شامل چه مواردی هستند؟

در حال حاضر ارز اپن اوشن از صرافی‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند. به همین دلیل شما می‌توانید به طیف گسترده‌ای از رمز ارزهای مبتنی بر این شبکه‌ها دسترسی پیدا کرده و از این طریق تجربه بهتر و ایمن‌تری را در معامله به دست آورید. البته ناگفته نماند که بایننس تنها صرافی متمرکزی است که با پلتفرم اپن اوشن همکاری دارد. به طور کلی بهترین کیف پول‌های ارز OOE شامل موارد زیر هستند.

 • کیف پول Coin 98
 • کیف پول Mycrypto
 • کیف پول Myetherwallet
 • کیف پول Metamask
 • کیف پول Ledger
 • کیف پول Trezor

سوالات متداول

 1. ارز دیجیتال ooe چیست؟

ارز دیجیتال اپن اوشن یک پروتکل تجمیع صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز است که قصد دارد در فضای مبادلات ارز تاثیر چشمگیری بگذارد.

 1. آیا ارز دیجیتال اپن اوشن آینده روشنی دارد؟

بله زیرا این پروتکل در مراحل ابتدایی توسعه خود قرار دارد و مطابق با پیش‌بینی‌های موجود آینده روشنی برای آن در راه است.

 1. آیا استفاده از پروتکل اپن اوشن تاثیری در افزایش درآمد دارد؟

بله تریدرها می‌توانند بدون آنکه مجبور به پرداخت هزینه باشند از طریق این پروتکل به نقدینگی بیشتری دسترسی پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا