معرفی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال شیبا دوج چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

ارز رمزنگاری شده شیبا دوج اولین توکن ابزار متمرکز بر جامعه است که توسط نهنگ‌های شیبا و دوج کوین برای منافع بیشتر هر دو جامعه ایجاد شده است. ارز شیبا دوج بر روی پلتفرم بلاک‌چین اتریوم راه اندازی شد و بر اساس استانداردهای ERC-20 طراحی شده است. تیم توسعه این پروژه بر این باور است که مهمترین چیزی که می‌تواند به جامعه خود ارائه دهد، یک اکوسیستم غیرمتمرکز بوده که برای متحد کردن جوامع در کریپتو، DeFi و Web3 ساخته شده است.

پس از آنکه متوجه شدید ارز دیجیتال چیست، اگر قصد سرمایه‌گذاری در این زمینه را داشتید می‌توانید به خرید شیبا دوج از صرافی آنلاین و معتبر اریترون هم فکر کنید! در ادامه بیشتر به بررسی و پاسخ دادن به سوال شیبا دوج چیست پرداخته‌ایم.

 

معامله ارز دیجیتال و احراز هویت در کسری از ثانیه

ارز شیبا دوج چیست؟

شیبا دوج (SHIBE DOGE) یک توکن مبتنی بر جامعه بوده که توسط نهنگ‌های شیبا و دوج کوین برای بهره‌مندی از هر دو پلتفرم ساخته شده است. اگر برایتان سوال است که ماموریت اصلی شیبا دوج چیست، باید بگوییم که ادغام جوامع شیبا و دوج کوین برای کسب مزایای بیشتر از جمله دلایل به وجود آمدن این ارز است. مجموع ارزش بازار هر دو ارز دیجیتال بالاتر از 40 میلیارد دلار است و بیش از پنج میلیون دارنده توکن را در جامعه خود تشکیل می‌دهد.

این پلتفرم می‌خواهد پروژه NFT را برای گسترش افق جامعه در دنیای NFTها ارائه دهد. NFTها دارایی‌های دیجیتالی هستند که کاربران می‌توانند در بازارهای ثانویه آن‌ها را نگهداری و تجارت کنند. با حذف تمام مرزها و حذف مقامات دولتی، بیش از 10000 NFT منحصربه‌فرد که توسط کهنه‌سربازان آموزش دیده ساخته شده‌اند، ایجاد می‌شود.

همچنین، ارز شیبادوج با بهره‌گیری از ویژگی‌های Web3 و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، ارزش بیشتری به اکوسیستم می‌دهد؛ تا سرمایه‌گذاران بتوانند در یک بازار نوظهور و رو به رشد با پروژه‌های منحصربه‌فرد مبتنی بر اکوسیستم شیبادوج فعالیت کنند.

هدف ارز دیجیتال شیبادوج تبدیل شدن به یک ارز رسمی در سراسر جهان است؛ همچنین، این پلتفرم دارای ویژگی رشد و پرورش است؛ به این صورت که در آن کاربران می‌توانند برای مشارکت در توسعه پروژه، دسترسی‌هایی داشته باشند.

شیبا دوج چه زمانی منتشر شد؟

تصویر گرافیکی شیبا کوین

SHIB DOG یک ارز دیجیتال رسمی و یک توکن کاهش تورم خودکار بوده که عرضه آن با هر تراکنش تجاری کاهش پیدا می‌کند؛ همچنین، ارزش این توکن با عرضه کم در طول زمان زیاد می‌شود. به طور کلی، با استفاده از قدرت شیبا دوج و نقشه راه به‌روز شده، این پلتفرم معتقد است که چیزی منحصر به فرد برای جامعه به ارمغان می‌آورد.

زمان ایجاد این میم کوین یا به عبارتی تاریخ شروع عرضه توکن شیبا دوج، دسامبر 2021 است. این ارز تازه به بازار آمده و هنوز می‌توانید با خرید آن سود کنید. این میم کوین با تم سگ در 24 دسامبر 2021 با ضرب 9,007,199,254,740,991 منتشر شد.

ویژگی ها و مزایای ارز شیبا دوج چیست؟

هر یک از ارزهای دیجیتال، توکن‌ها و… که در بازار کریپتو ظاهر می‌شوند، کسب و کار خود را بر اساس یک هدف خاص شروع می‌کنند. اگرچه نمی‌توان این توکن را از دسته شات کوین جدا کرد، اما نباید اهداف و مزایای این پروژه را نادیده گرفت. اگر برایتان سوال است که ویژگی‌های یک ارز دیجیتال شیبا دوج چیست، در ادامه مطلب به آن اشاره شده است.

حذف دخالت دولت‌ها

همانطور که گفته شد شیبا دوج یک توکن است که با هدف جمع آوری نهنگ‌های شیبا اینو و دوج کوین برای بهبود شرایط جامعه ایجاد شده است. هدف بازار کریپتو بازگرداندن قدرت به مردم و حذف دخالت دولت است. در این زمینه، بازار مذکور معتقد است که یکی از بهترین راه‌ها برای دستیابی به این هدف، ترکیب جوامع شیبا اینو و دوج کوین است.

کاهش تورم

ارز شیبا دوج یک توکن کاهش تورم خودکار بوده که با هر معامله خرید و فروش شیبا دوج، عرضه آن کم می‌شود؛ این امر با کاهش عرضه در طول زمان، ارزش آن را افزایش می‌دهد.

راه‌اندازی بازار  NFT Shiba Doge

طبق نقشه راه این پروژه، بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در سه ماهه دوم سال 2022 راه‌اندازی شده‌اند.

استیکینگ توکن

 یکی از ابزارهای متعدد ارائه شده توسط NFTها، امکان اشتراک گذاری و استیکینگ NFTهای خود برای به دست آوردن توکن‌های ارز شیبا دوج اضافی است. مقدار جوایز شما مستقیماً با مقدار NFTهایی که به اشتراک می‌گذارید و همچنین عوامل نادر بودن و منحصر به فرد بودن NFT مرتبط است.

امکان معامله بیش از 1000 ارز در صرافی ضریب‌دار اریترون

وضعیت قیمت‌گذاری ارز شیبا دوج در بازار چگونه است؟

قیمت‌گذاری ارز شیبا دوج

در ادامه بررسی شیبا دوج چیست، به بررسی وضعیت قیمت و برنامه‌های توسعه محور این ارز اشاره خواهیم کرد. شیبا دوج برای رسیدن به اهداف خود برنامه‌هایی داشته که تا به حال مراحل اولیه خود را تکمیل کرده و در حال حاضر در اواسط مراحل توسعه قرار دارد. یکی از جدیدترین اقدامات این ارز، همکاری با سایر ارزهای دیجیتال برای جمع آوری 50000 دلار برای امور خیریه و برنامه ریزی برای سوزاندن رمز بوده است. این ارز دیجیتال آینده خوبی را برای خود برنامه‌ریزی کرده است. یکی از مهم‌ترین نکات و برنامه‌های توسعه این توکن، فروش و عرضه توکن‌های NFT بوده است. تمامی این اقدامات باعث شده تا شیبا دوج در حال حاضر یکی از پرمعامله‌ترین گزینه‌ها در بازار ارزهای دیجیتال باشد و با ارزش بازار بیش از 34 میلیون دلار عرضه شود. برای بررسی قیمت روز، خرید و فروش باید به سایت‌های صرافی ارز دیجیتال مراجعه کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا