تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین

ارزش کل بازار $82,660,113 عرضه در گردش $
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.1507 کمترین قیمت 24 ساعت گذشته $0.13454
$0.1441 7,400 تومان 4.7

نمودار تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین

در سال‌­های اخیر دنیای ارزهای دیجیتال پیشرفت زیادی داشته و معامله‌گران زیادی در این فضا فعالیت دارند. کسب سود بیشتر از این بازار مستلزم این است که تکنیک‌­های معامله را دانسته و بر اساس آن‌ها عمل کنید. یکی از بهترین تکنیک‌­ها، استفاده از تحلیل‌­هایی است که در مورد انواع ارز دیجیتال انجام می‌­شود. با بررسی تحلیل هر یک از ارزهای دیجیتال می‌­توانید آینده آن ارز را پیش‌بینی کرده و بر اساس آن نسبت به خرید یا فروش ارز دیجیتال مورد نظر خود اقدام کنید.

یکی از پر طرفدارترین ارزهای دیجیتال، دوج کوین نام دارد. ارز دیجیتال دوج کوین را می‌­توان یک شبکه دانست که هدف اصلی آن انتقال ارزش است. تحلیل دوج کوین

تحلیل تکنیکال دوج کوین

نمودار تحلیل تکنیکال یکی از بهترین ابزارهایی است که در اختیار تریدرها قرار دارد. در تحلیل تکنیکال دوج کوین رمز امروز اطلاعات زیادی از جمله سوابق رمز ارز مورد نظر قابل مشاهده است که این اطلاعات به صورت نمودار نمایش داده می‌­شوند. برای نمودار تحلیل تکنیکال دوج کوین و دیگر ارزهای دیجیتال شناخت ایده­‌های محوری Dow لازم و ضروری‌ هستند که به این منظور باید روندهای صعودی و نزولی موجود در بازار ارزهای دیجیتال را شناخت. توجه داشته باشید که در برخی از زمان‌­ها یک ارز دیجیتال خاص در بازار ارزهای دیجیتال روند صعودی یا نزولی ندارد! بلکه در کانال خاصی به جلو یا عقب می‌­رود.

به منظور استفاده بهتر از تحلیل تکنیکال دوج کوین امروز باید از بالای نمودارعقربه‌­ای بازه زمانی مورد نظر را انتخاب کرده و سپس در قسمت پایانی نمودار نتیجه نهایی تحلیل مورد نظر خود را مشاهده کنید. در خصوص بازه­‌های زمانی مورد نظر کاربران لازم به توضیح است که این بازه­‌های زمانی معمولا شامل این موارد می‌­شوند یک دقیقه، یک ساعت و یک ماه. نتیجه نهایی حاصل از تحلیل تکنیکال دوج کوین رمز ارز شامل 5 حالت هستند که در ادامه توضیح می‌دهیم:

  • Buy: این حالت نشان دهنده موقعیتی است که تحلیل به شما پیشنهاد خرید رمز ارز را می‌­دهد، به این معنا که بهترین بازه زمانی برای خرید ارز دیجیتال مورد نظر است.
  • Sell: این نتیجه نشان دهنده مواقعی است که فروش ارز دیجیتال مورد نظر شما سود بیشتری خواهد داشت و بهتر است نسبت به فروش آن اقدام کنید.
  • Neutral: این کلمه در مواقعی نشان داده می‌­شود که تحلیل ارز دیجیتال نشان دهد که نگهداری ارز مورد نظر بهترین کاری است که می‌­توانید انجام دهید.
  •  Strong Buy: این کلمه نشان‌دهنده تاکید شدید در مورد خرید ارز دیجیتال مورد نظر شما است.
  •  Strong Sell: این کلمه هم تاکید شدید برای فروش ارز دیجیتال مورد نظر را نشان می‌­دهد.

در توضیح بیشتر شناخت ابزار تحلیل تکنیکال دوج کوین می‌­توان یک مثال آورد. تصور کنید در نمودار تحلیل تکنیکال دوج کوین امروز بازه زمانی یک روزه را انتخاب کردید. تصور کنید نتیجه نهایی نشان داده شده از تحلیل، کلمه BUY به معنای پیشنهاد به خرید را نشان می‌­دهد. این تحلیل نشان دهنده این موضوع است که قیمت دوج کوین پس از گذشت یک روز نسبت به امروز افزایش پیدا می‌­کند، در نتیجه برای کسب سود بیشتر، بهتر است در این زمان نسبت به خرید دوج کوین اقدام کنید.

با توجه به تحلیل دوج کوین در سال ۲۰۲۴، حداقل قیمت این ارز 0.0771 دلار خواهد بود. حداکثر سطحی که قیمت دوج می تواند به آن دست پیدا کند هم 0.128 دلار است. میانگین قیمت معاملات هم حدود 0.180 دلار پیش بینی می شود.

تحلیل دوج کوین

تحلیل فاندامنتال دوج کوین

تحلیل بنیادی دوج کوین یا همان تحلیل فاندامنتال یک روش به منظور اندازه‌گیری ارزش واقعی ارزهای دیجیتال با استفاده از بررسی عوامل مختلف از جمله عوامل اقتصادی و مالی مرتبط با ارزهای دیجیتال است. تحلیلگران فعال در زمینه تحلیل فاندامنتال دوج کوین به منظور انجام این تحلیل سایر عواملی که ممکن است بر روی ارزش ذاتی ارزهای دیجیتال نظیر دوج کوین تاثیر داشته باشند را مورد بررسی قرار می‌­­دهد. از جمله این عوامل می‌­توان به وضعیت اقتصادی، شرایط صنعتی و.. اشاره کرد.

هدف نهایی از انجام تحلیل فاندامنتال دوج کوین به دست آوردن یک قیمت است. قیمتی که معامله گران ارزهای دیجیتال بتوانند آن را با قیمت فعلی دوج کوین مقایسه کنند. با استفاده از این روش می‌­توان نتیجه‌گیری کرد که آیا ارزش واقعی دوج کوین کمتر از قیمت ارزش‌گذاری شده آن است یا بیشتر! برای انجام تحلیل ارز دوج کوین به روش فاندامنتال از سایر داده­‌های عمومی موجود در این زمینه استفاده می‌­شود.

پیش بینی قیمت دوج کوین ۲۰۲۴

با توجه به تحلیل دوج کوین در سال ۲۰۲۴، حداقل قیمت این ارز ۰.۰۷۷۱ دلار خواهد بود. حداکثر سطحی که قیمت دوج می تواند به آن دست پیدا کند هم ۰.۱۲۸ دلار است. میانگین قیمت معاملات هم حدود ۰.۱۸۰ دلار پیش بینی می شود. پیش بینی قیمت دوج کوین برای مارس ۲۰۲۴

بر اساس نوسانات قیمت این رمز ارز در اوایل سال ۲۰۲۳، متخصصان رمز ارز پیش بینی می کنند نرخ دوج کوین در مارس ۲۰۲۴ حدوداً ۰,۱۷۸ دلار باشد. همچنین انتظار می رود حداکثر قیمت دوج کوین ۰,۱۸۰ و حداقل قیمت ۰,۱۷۷ دلار باشد.

دوج کوین در آوریل ۲۰۲۴

متخصصان رمز ارز آماده اند تا پیش بینی شان از قیمت‌ دوج کوین در آوریل ۲۰۲۴ را اعلام کنند. حداقل ارزش معاملاتی دوج در این ماه احتمالاً ۰,۱۴۷ دلار خواهد بود؛ در حالی که ارزش دوج کوین حداکثر به ۰,۱۷۷ دلار در طول این ماه خواهد رسید. به طور میانگین انتظار می رود قیمت دوج کوین حوالی ۰,۱۶۲ دلار باشد.

ارزش دوج کوین در می ۲۰۲۴

تحلیلگران رمز ارز نوسانات قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۳ و سال های قبل از آن را چک کرده اند، سرانجام به این نتیجه رسیده اند که میانگین نرخ دوج در ماه می ۲۰۲۴ حدوداً ۰,۱۳۱ دلار خواهد بود. این قیمت می تواند تا سطح ۰,۱۱۳ دلار سقوط یا تا سطح ۰,۱۴۸ دلار صعود کند.

آینده دوج کوین در ژوئن 2024

تحلیل تکنیکال دوج کوین به ما نشان  می دهد که در اواسط سال ۲۰۲۴، این ارز به طور میانگین ۰,۱۲۱ دلار معامله خواهد شد. بر اساس پیش بینی ها این ارز در ژوئن ۲۰۲۴ شاهد صعودی تا سقف ۰,۱۲۶ دلار خواهد بود. همچنین انتظار می رود که این قیمت به حدی پایین تر از ۰,۱۱۵ دلار در ماه ژوئن نرسد.

تحلیل دوج کوین در ژوئیه ۲۰۲۴

متخصصان رمز ارز قیمت دوج کوین را در سال 2023 تجزیه و تحلیل کرده اند و حالا آماده ارائه پیش بینی های خود هستند. بر اساس تحلیل دوج کوین میانگین قیمت این ارز در ژوئیه 2024 چیزی در حدود 0.126 پیش بینی می شود. همچنین پایین ترین و بالاترین سطحی که برای دوج کوین در این ماه در نظر گرفته شده به ترتیب 0.100 و 0.152 دلار خواهد بود.

 تحلیل تکنیکال dogecoin برای ماه آگوست 2024

تحلیلگران رمز ارز انتظار دارند که در پایان تابستان 2023، قیمت دوج حدود 0.154 دلار باشد. در ماه آگوست 2024، قیمت دوج کوین ممکن است به حداقل 0.143 دلار برسد و حداکثر قیمت احتمالی آن هم 0.164 دلار خواهد بود.

دوج کوین در سپتامبر 2024

تحلیلگران رمز ارز با تجزیه و تحلیل قیمت های دوج کوین انتظار دارند که ارزش دوج در ماه سپتامبر 2024 به حداکثر 0.167 دلار برسد. البته این قیمت ممکن است به 0.0938 هم کاهش یابد. پیش بینی میانگین قیمت دوج کوین برای سپتامبر 2024 چیزی حدود 0.130 دلار است.

آینده دوج کوین در اکتبر 2024

در اواسط پاییز 2023، دوج کوین با میانگین مبلغ 0.106 دلار معامله می شد. تحلیلگران رمز ارز پیش بینی می کنند که در اکتبر 2024 قیمت دوج کوین مابین 0.0771 تا 0.134 دلار در نوسان باشد.

پیش بینی ارز دوج کوین برای نوامبر 2024

کارشناسان بازار انتظار دارند که در نوامبر 2024، ارزش دوج کوین از حداقل 0.0860 دلار پایین تر نیاید. حداکثر قیمت مورد انتظار در این ماه هم حدوداً 0.0923 دلار و میانگین ارزش معاملاتی برآورد شده در سطح 0.0892 خواهد بود.

قیمت دوج کوین در دسامبر 2024

کارشناسان بازار ارز دیجیتال، محدوده‌ قیمت دوج را در طول سال 2023 به دقت تجزیه و تحلیل کرده اند. برای دسامبر 2024، پیش بینی آنها به شرح زیر است: حداکثر ارزش معاملاتی دوج کوین در حدود 0.0921 دلار خواهد بود، هر چند احتمال کاهش قیمت تا سطح 0.0872 دلار هم وجود دارد. در دسامبر 2024، میانگین قیمت دوج 0.0897 دلار خواهد بود.

ارز دوج کوین

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2025

پس از تحلیل قیمت دوج کوین در سال های گذشته، فرض بر این است که در سال ۲۰۲۵، حداقل قیمت دوج کوین حدود ۰.۳۷۲۰ دلار باشد. حداکثر قیمت مورد انتظار دوج هم ممکن است به حدود 0.4287 دلار برسد. قیمت معاملات به صورت میانگین ممکن است 0.3822 دلار در طول سال 2025 باشد.

آینده دوج کوین در سال 2026

بر اساس تحلیل تکنیکال دوج کوین توسط کارشناسان دنیای رمز ارزها، انتظار می رود که در سال 2026، دوج کوین با قیمتی حداقل حدود 0.5563 دلار و با قیمتی حداکثر حدود 0.6543 دلار معامله شود. سطح قیمتی 0.5716 نیز به عنوان میانگین قیمت در این سال پیش بینی شده است.

تحلیل تکنیکال دوج کوین و آینده ارز در سال 2027

کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال قیمت دوج کوین و نوسانات آن را در سال های گذشته تحلیل کرده اند. تصور آنها بر این است که در سال 2027، حداقل قیمت دوج ممکن است به 0.7996 دلار کاهش یابد، در حالی که حداکثر آن می تواند به سقف 0.9760 دلار برسد. همچنین به طور میانگین در این سال، دوج کوین با قیمت 0.8224 خرید و فروش خواهد شد.

تخمین قیمت dogecoin در 2028

بر اساس تجزیه و تحلیل نرخ دوج کوین توسط کارشناسان رمز ارز، حداکثر و حداقل قیمت دوج در سال 2028 به ترتیب 1.38 دلار و 1.14 دلار پیش بینی می شود. این در حالی است که دوج کوین، طی این سال به طور میانگین با قیمت 1.17 دلار معامله خواهد شد.

آینده قیمت دوج کوین در سال 2029

کارشناسان رمز ارز به طور مداوم در حال تجزیه و تحلیل نوسانات ارزش دوج‌ کوین هستند. بر اساس پیش بینی آنها، میانگین تخمینی قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۹ حدوداً 1.72 دلار خواهد بود. این نرخ ممکن است به حداقل 1.67 دلار کاهش یابد، اما در عین حال ممکن است طی سال 2029 ارزش دوج به 2.00 دلار برسد.

دوج کوین در سال 2030

همه ساله کارشناسان ارزهای دیجیتال پیش بینی هایی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود درباره دوج کوین را مسرح می کنند. بر اساس همین پیش بینی ها انتظار می رود در سال 2030 دوج کوین مابین 2.45 تا 2.87 دلار معامله شود. میانگین قیمت دوج کوین در طول این سال حدوداً 2.52 دلار پیش بینی می شود.

پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال 2031

در سال 2031 دوج کوین با حداکثر قیمت 4.22 دلار معامله خواهد شد. با این حال، نرخ آن ممکن است به حدود 3.67 دلار کاهش یابد. همچنین، میانگین قیمت معاملاتی مورد انتظار چیزی در حدود 3.77 دلار خواهد بود.

پیش بینی ارز دوج کوین در سال 2032

پیش بینی می شود دوج کوین در سال 2032 با حداقل قیمت 5.09 دلار و حداکثر قیمت ممکن 6.32 دلار معامله شود. به طور میانگین، می توانید انتظار داشته باشید که قیمت دوج در سال 2032 حدود 5.27 دلار باشد.

دوج کوین در سال 2033

طبق تحلیل دوج کوین در سال های گذشته و بررسی نمودار آن انتظار می رود در سال 2033 حداکثر قیمت دوج حدوداً 9.15 دلار باشد.  با این حال، نرخ آن ممکن است به حدود 7.48 دلار هم کاهش یابد. بنابراین، میانگین قیمت معاملاتی مورد انتظار 7.74 دلار است.

تحلیل dogecoin برای سال 2050

بر اساس تحلیل دوج کوین در سال های گذشته، فرض می شود که در سال 2050، حداقل قیمت دوج کوین حدود 04/200 دلار و حداکثر قیمت مورد انتظار آن چیزی در حدود 228.29 دلار باشد. به طور متوسط، قیمت معاملات دوج ممکن است 209.01 دلار در طی سال 2050 باشد.

doge

سلبریتی های تاثیر گذار در آینده قیمت دوج کوین

یکی از عوامل مهم در افزایش محبوبیت اخیر دوج‌ کوین، افزایش تعداد طرفداران مشهور و قدرتمندی است که به صورت مداوم حمایت خود را از این ارز دیجیتال در شبکه های اجتماعی ابراز می کنند. لیست حامیان ارز دیجیتال دوج کوین شامل اسنوپ داگ و لیل یاکتی (رپرهای آمریکایی)، کای گرین (بدنساز سابق)، جین سیمونز (خواننده‌ گروه کیس) و کارول باسکین (بازیگر) است.

با این حال، مشهور ترین سلبریتی حامی دوج کوین کسی نیست جز مدیر عامل تسلا و ثروتمند ترین مرد جهان، ایلان ماسک.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2024 توسط بنیادهای معروف

سال 2023 سال خوبی برای دنیای رمز ارزها بود: اگر چه ما شاهد تداوم حس‌ و حال به‌ هم‌ ریخته‌ بازار در اوایل سال گذشته بودیم، اما این روند در پاییز 2023 بهبود پیدا کرد. به عنوان مثال بیت کوین، به سطح قیمت 40 دلاری بازگشت. دوج کوین اما سال کاملا متفاوتی را نسبت به بقیه رمز ارزها سپری کرد و قیمت آن چندان رشدی نداشت و نمودار آن بیشتر نزولی بود! با این حساب، آینده برای این رمز ارز چگونه خواهد بود؟ بیایید ببینیم کارشناسان رمز ارز چه چیزهایی برای گفتن دارند.

تحلیل دوج کوین توسط Gov Capital

این بنیاد به شدت درباره آینده این ارز دیجیتال خوش بین است و بر اساس پیش بینی های آن، قیمت دوج کوین تا پایان سال 2024 به 0.2 دلار افزایش خواهد یافت؛ هرچند در حال حاضر قیمت دوج کوین به این نرخ رسیده است اما پیش بینی های این نهاد درباره دوج کوین همچنان مثبت است و آنها فکر می کنند که DOGE در مدت ۵ سال ممکن است به قیمت 0.8 دلار افزایش پیدا کند.

تحلیل دوج توسط TradingBeasts

TradingBeasts وبسایتی است که به پیش بینی قیمت رمز ارزها می پردازد. بر اساس تحلیل دوج کوین توسط TradingBeasts دوج کوین آینده خوشبینانه ای دارد. کارشناسان این وبسایت پیش بینی می کنند دوج کوین سال 2024 را با قیمتی در حدود 0.1 دلار به پایان برساند.

پیش بینی دوج توسط DigitalCoinPrice

این سازمان در مورد ارز دیجیتال دوج کوین شدیداً خوش بین است؛ بر اساس داده های تاریخی، این وبسایت قیمت رمر ارز دوج کوین را در سال ۲۰۲۴، ۰.۱۶ دلار، در سال ۲۰۲۵، ۰.۱۹ و در سال ۲۰۲۶  ۰.۲۸ دلار پیش بینی می کند. همچنین در سال 2030 قیمت 0.58 دلار برای این رمز ارز برآورد شده است.

تحلیل CoinPriceForecast برای دوج

تحلیلی که CoinPriceForecast برای دوج کوین ارائه داده آنچنان امیدوار کننده نیست. بر اساس داده های CoinPriceForecast، قیمت دوج کوین ممکن است از ۰.۱۱ دلار در پایان سال ۲۰۲۴ به ۰.۱۲۹ دلار در سال ۲۰۲۵ افزایش یابد. بر اساس پیش بینی بلند مدت دوج کوین توسط کارشناسان این وبسایت، قیمت دوج تا پایان سال 2030 حدود 0.14 دلار خواهد بود.

تحلیل Finder برای دوج

تحلیلگران Finder روند دوج کوین در بلند مدت را صعودی پیش بینی می کنند. آنها انتظار دارند که تا پایان سال ۲۰۲۵ قیمت دوج کوین به ۰.۳۳ و تا سال ۲۰۳۰ به ۰.۷۵ دلار برسد.

تحلیل تکنیکال دوج کوین توسط Wallet Investor

بنیاد Wallet Investor بر اساس تحلیل تکنیکال، پیش بینی های خود برای رمز ارزها را ارائه می دهد. این شرکت به آینده دوج کوین اصلا خوشبین نیست و پیش بینی کرده است که قیمت این رمز ارز تا پایان سال 2024 به 0.02 دلار کاهش پیدا می کند! این بنیاد اعلام کرده که دوج کوین برای سرمایه گذاری مناسب نیست.

دوج کوین

پیش بینی های سایر کارشناسان درباره دوج کوین

تحلیل دوج کوین توسط بنیادهای مختلف نشان می دهد که اتفاق نظر واحدی در مورد آینده این میم کوین وجود ندارد. رسانه های خبری اغلب گزارش هایی مانند “دوج کوین به ماه می رود!” یا «دوج کوین بی ارزش است» منتشر می کنند. هر چه دوج کوین بیشتر در وبسایت ها و انجمن های خبری مورد توجه قرار بگیرد، قیمت آن بیشتر افزایش می یابد و با کاهش توجه، تمایل به خرید و فروش آن خیلی سریع کاهش پیدا می کند.

با این اوصاف، دوج کوین حامیان زیادی دارد که هیچ برنامه‌ ای برای کنار گذاشتن این میم کوین ندارند. همین موضوع پایه خوبی را برای دوج فراهم می کند که می تواند در زمستان ارزهای دیجیتال، دوج کوین را حمایت کند. دقیقا به همین دلایل، علی رغم بی ارزش قلمداد کردن دوج کوین توسط کارشناسان، در اغلب تحلیل روند دوج کوین، صعودی پیش بینی می شود.

ضروری است که به یاد داشته باشید بازارهای رمزارز نوسان زیادی دارند و پیش بینی قیمت یک کوین یا توکن در دوره های کوتاه مدت و حتی در دوره بلند مدت کاری بسیار دشوار است. به همین دلیل، پیش بینی هایی که توسط کارشناسان یا تحلیلگرهای مبتنی بر الگوریتم صورت می گیرد، گاهاً دقیق نیست و ممکن است در آنها اشتباهی رخ دهد.

اگر قصد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را دارید، به شما توصیه می کنیم همیشه تحقیقات خود را مستقلاً انجام دهید. قبل از اتخاذ هر تصمیم سرمایه گذاری هم به روزترین روندهای بازار، اخبار، تحلیل های فنی و بنیادی و نظرات کارشناسان را مد نظر داشته باشید. لطفاً به یاد داشته باشید که عملکردهای گذشته ضمانتی برای نتایج آینده نیستند. علاوه بر این، هرگز پولی را که از دست دادنش برایتان جبران ناپذیر است، سرمایه گذاری نکنید.

سؤالات پر تکرار درباره آینده دوج کوین

آیا دوج کوین سرمایه گذاری خوبی است؟

با توجه به روند رو به کاهش قیمت دوج کوین در بازار فعلی رمز ارزها، انتظار می رود این ارز دیجیتال همچنان کاهش قیمت داشته باشد. لطفاً با دقت سرمایه گذاری کنید و همواره تحقیقات خود را مستقلاً و بر اساس دانش خودتان انجام دهید.

قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۵ چقدر خواهد بود؟

شبکه دوج کوین به سرعت در حال پیشرفت و گسترش است. پیش بینی قیمت دوج کوین برای سال ۲۰۲۵ مثبت است. قیمت میانگین آن حداقل $۰.۳۷۱۹۶۲۸ و حداکثر $۰.۴۲۸۶۵۷۱۳ پیش‌بینی می شود.

قیمت دوج کوین در سال ۲۰۳۰ چقدر خواهد بود؟

قیمت دوج کوین در سال ۲۰۳۰ احتمالا به ۲.۸۷ دلار برسد.


اخبار فوری دوج کوین


آخرین تحلیل های دوج کوین


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا