معرفی ارز دیجیتال

بهترین صرافی ارز دیجیتال

تصویر نحلیل ارز دیجیتال

با گذر زمان و افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال از جانب افراد و علاقه آن‌ها به معاملات آنلاین؛ انتظار کاربران نیز نسبت به صرافی‌های ارز دیجیتال افزایش یافته است به صورتی که در حال حاضر اکثر معامله کننده‌ها به سمت پلتفرم‌هایی کشیده شده‌اند که خدمات پیشرفته‌تری برای آ‌‌‌‌ن‌ها فراهم کند. 

بهترین صرافی ارز دیجیتال ویژگی‌های خاص خود را دارد اما مطمئنا صرافی‌های ایرانی که با پلتفرم‌ فروشگاهی فعالیت می‌کنند نمی‌توانند در این دسته قرار بگیرند چرا که فاقد بازار معاملاتی هستند.

حالا به نظر شما کدام صرافی می‌تواند بهترین صرافی آنلاین ایرانی معرفی شود؟ در این معرفی قصد داریم معتبرترین صرافی ارز دیجیتال، یعنی اریترون را به شما معرفی کنیم و بگوییم چرا این صرافی می‌تواند در دسته بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای ایرانی‌ها قرار بگیرد. در نهایت اگر متمایل به کار با این صرافی آنلاین بودید، آموزش کار با صرافی اریترون می‌تواند مسیر روشنی برای شما ایجاد کند.

پشتیبانی بیش از 1000 ارز در صرافی آنلاین اریترون

بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی است یا ایرانی؟

پاسخ شما به این پرسش چیست؟ 

برخی از افراد معتقدند که بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی هستد چرا که اکثر صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی غیر قابل اعتماد هستند و نمی‌توان به راحتی به آن‌ها اطمینان کرد؛ برخی دیگر دقیقا مغایر با این نظر می‌گویند صرافی‌های معتبر برای ایرانی‌ها بسیار امن هستند و رابط کاربری آسانی دارند. از این رو نمی‌توان یک نظر کلی به این سوال داد؛ از این رو بهتر است بهترین صرافی‌ها را شناخت و به بررسی ویژگی‌ها و امکانات آن‌ها پرداخت و از اعتبار آن‌ها مطلع شد. 

پس بهتر است با یک دید صفر و صدی به سراغ صرافی‌های ارز دیجیتال نرویم؛ بلکه سنجشگرانه دست به انتخاب بزنیم؛ از این رو در ادامه فاکتورهایی را که به واسطه آن می‌توان بهترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال را تشخیص داد به شما معرفی می‌کنیم.    

معیارهای انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانی‌ها کدامند؟

تصویر کوین ارز دیجیتال

بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان چیست؟ 

پیش از این گفتیم فرقی نمی‌کند که صرافی ارز دیجیتال ایرانی باشد یا خارجی؛ باید بررسی کنیم که کدام صرافی معیارهای مناسب یک صرافی آنلاین را دارد؛ در این بخش می‌خواهیم معیارهای تشخیص یک صرافی ارز دیجیتال مطمئن و ایمن را به شما معرفی کنیم؛ از جمله فاکتورهایی که هر صرافی معتبر ارز دیجیتالی باید داشته باشد عبارتند از: 

 • یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال باید دارای پشتیبانی سریع برای پیگیری و شکایت باشد؛ 
 • دارای حداقل مبلغ قابل سفارش و سقف قابل برداشت باشد؛ 
 • از قیمت مناسبی برای خرید و فروش ارزها برخوردار باشد؛ 
 • دارای کارمزد منطقی باشد؛ 
 • از ارز‌های زیادی پشتیبانی کند؛ 
 • تجربه کاربری سریع و آسانی داشته باشد؛ 
 • دارای کاربران بسیاری در شبکه‌های مجازی باشد؛ 
 • از واحد پولی ریال پشتیبانی کند.

مواردی که به آن اشاره شد تنها ویژگی‌هایی است که هر صرافی ارز دیجیتال باید از آن پیروی کند اما چه چیز دیگری یک صرافی را تبدیل به بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی می‌کند؟ 

چرا اریترون قابلیت تبدیل شدن به بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان را دارد؟

وقتی می‌خواهیم اعتبار یک صرافی را بررسی کنیم باید به عوامل جزئی‌تری توجه داشته باشیم؛ مانند این که صرافی از چه سالی فعالیت خود را شروع کرده یا این که آیا صرافی دارای پرونده هک یا کلاه‌برداری است یا خیر؟ از این رو نمی‌توان صرفا با بررسی ویژگی‌های ظاهری یک صرافی درباره خوب بودن یا نبودن آن اظهار نظر کرد. 

صرافی ارز دیجیتال اریترون فعالیت خود را از سال ۹۸ آغاز کرده و در حال حاضر همچنان در حال فعالیت در زمینه خرید و فروش تعداد بسیاری رمز ارز از جمله تتر، دوج کوین، ارز شیبا و… به کاربران وفادار خود است؛ اریترون در طی ۴ سال فعالیت خود هیچ‌گونه پرونده هک و کلاه‌برداری در پرونده خود ندارد؛ این مسئله می‌تواند صرافی اریترون را تبدیل به یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای ایرانیان کند.

بر اساس داده‌هایی که از سایت Similarweb کسب شده؛ این سایت به طور متوسط دارای 68 هزار بازدید‌کننده در ماه است. از جمله ویژگی‌هایی که اریترون را می‌تواند تبدیل به بهترین صرافی ارز دیجیتال کند می‌توان به موارد زیر اشاره داشت: 

دارای یک صرافی ساده برای کاربران مبتدی

صرافی ارز دیجیتال اریترون علاوه بر این که در بازارهای معاملاتی پیشرفته فعالیت می‌کند از یک بخش با عنوان صرافی ساده برخوردار است. خرید و فروش در این بخش به تتر و سفارش‌گذاری نیازی ندارد و مناسب افرادی است که تازه وارد این حوزه شده اند و کاربر مبتدی شناخته می‌شوند. این بخش به کاربران ساده اجازه می‌دهد تا معاملات خود را بدون نیاز به سفارش‌گذاری انجام دهند. برای ثبت سفارش می‌توانید به صفحه آموزش ثبت سفارش ارز در اریترون مراجعه کنید.

می‌توانید بدون احراز هویت معامله کنید

این امکان در صرافی اریترون وجود دارد که بدون نیاز به گذراندن احراز هویت رمزارز‌ها و پول‌های دیجیتالی خود را وارد صرافی کرده و اقدام به فروش آن‌ها کنید؛ همچنین در این بستر می‌توانید به صورت نامحدود اقدام به واریز و برداشت رمز‌ارزهای خود کرده و بدون احراز هویت برداشت ریالی داشته باشد. با مراجعه به صفحه آموزش خرید ارز بدون احراز هویت متوجه خواهید شد که چگونه ارز دیجیتال را بدون احراز هویت خریداری کنید.

از سطوح کاربری مختلف برخوردار خواهید شد

پلن تریدر: در سطح تریدر نیازی به احراز هویت وجود ندارد و کاربران به راحتی می‌توانند رمز‌ارز واریز کنند و معاملاتی نامحدود در هر بازاری داشته باشند. در این سطح کاربری، امکان واریز و برداشت به صورت ریالی وجود ندارد و کاربر برای واریز یا برداشت ریالی باید سطح خود را ارتقا داده و تبدیل به کاربری با سطح برنز به بالا شود. در این سطح می‌توان روزانه معادل ۲۰۰۰ دلار برداشت کرد.

پلن برنزی: کاربر در این سطح می‌تواند فقط با وارد کردن اطلاعات هویتی و اطلاعات بانکی خود بدون ارسال تصویر سلفی یا فیلم دست به واریز و برداشت به صورت ریالی بزند. در این سطح می‌توان روزانه تا سقف ۱۵ میلیون تومان واریز و تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برداشت انجام داد. یک کاربر در این سطح مجاز است از تمام خدمات اریترون استفاده کند؛ همچنین کاربر در این سطح می‌توند بدون محدودیت اقدام به واریز رمز ارز کند و تا سقف ۱۰ هزار دلار برداشت داشته باشد.

پلن نقره‌ای: در سطح نقره‌ای کاربر ملزم به ارسال تصویر سلفی و تعهد‌نامه است. وجه واریز در این سطح روزانه تا سقف ۵۰ میلیون تومان و میزان برداشت ریالی روزانه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان اس؛ همچنین واریز رمز ارز بدون محدودیت و برداشت آن تا سقف ۵۰۰ هزار دلار امکان پذیر است.

پلن طلایی: در سطح طلایی کاربر پس از این که درخواست خود را ثبت می‌کند پس از احراز هویت با تلفن ثابت و تماس تصویری از طرف تیم پشتیبانی می‌تواند اقدام به واریز و برداشت ریالی به صورت نامحدود کند. در این سطح کاربر می‌تواند بدون هیچ گونه محدودیتی اقدام به واریز رمزارز کند و امکان برداشت آن را تا سقف ۲ میلیون دلار داشته باشد.

پایین‌ترین کارمزد معاملاتی ارز دیجیتال در اریترون

ویژگی‌های متمایز اریترون؛ بهترین صرافی ارز دیجیتال 

تصویر نمونه نمودار ارزهای دیجیتال
 • فرآیند احراز هویت بسیار ساده و اتوماتیک؛ یک کاربر برای معاملات رمزارزی خود نیازی به احراز هویت ندارد؛
 • عمق مارکت جهانی؛ در صرافی اریترون سفارشات افراد در بازار جهانی ثبت می‌شود؛
 • پشتیبانی بیش از ۴۰۰ رمز ارز؛ کاربر می‌تواند به صورت مستقیم و با استفاده از ریال ارزهای خود را خریداری کند و برای این کار به صرافی‌های خارجی نیازی ندارد؛
 • امکانات معاملاتی پیشرفته؛ کاربر می‌تواند برای معاملات خود به صورت اتومات حد سود و حد زیان معین کند و مطمئن باشد که معامله پس از رسیدن به نقطه مورد نظر انجام خواهد شد؛
 • صرافی ساده اما بسیار پیشرفته؛ در این صرافی نیازی نیست یک ارز را به ریال و سپس آن ریال را به ارز دیگری تبدیل کنید؛ کاربر می‌تواد به صورت مستقیم یک رمز‌ارز را به رمز‌ارزی دیگر تبدیل کند؛
 • امنیت و سهولت در معامله؛ بالاترین سطوح امنیتی در این صرافی لحاظ شده و تمام وجود کاربران از سمت صرافی اریترون تضمین خواهد شد؛
 • امکان معامله حضوری برای افراد در صرافی ارز دیجیتال اریترون وجود دارد. 

در نهایت بهتر است بدانید چه از طریق سایت چه نرم‌افزار، ساده‌ترین روش خرید و فروش ارز دیجیتال را می‌توانید در صرافی اریترون تجربه کنید؛ در این صرافی می‌توانید آموزش جامع خرید ارز دیجیتال را به صورت رایگان و به راحت‌ترین حالت فرا بگیرید و با آموزش‌های دیگری که برای هر ارز دیجیتال وجود دارد با اطلاعات بالا وارد عرصه ارز دیجیتال شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا